bugün

ing. ekselansları. genelde soylu kesim içinde kullanılır.
(bkz: your excellence)
Zooey Deschanel,Natalie Portman,James Franco gibi sevilen oyucuların oynadığı fragmanı çok eğlenceli olduğunu gösteren ülkemizde 3 haziran 2011 de vizyona girecek olan film.fragmanı için; http://www.imdb.com/video/imdb/vi2846137113/
bazılarının hakedebildiği sıfat .
Natalie Portmanın tangası ile reklamı yapılan film.
(bkz: your grace)
hazretleri anlamında.
kendisi ve altyazısı malum ortamlara düşen filmdir. natalie portman, zooey deschanel ve james franco hayranlarına duyrulur.
önceliklen şunu belirteyim ki filmi zooey abla ve natalie abla için izledim özellikle natalie için izledim. o dudaklar o gözler o göğ.. öhm
neyse mesele şudur ki eğlencelik fakat bir o kadarda sikindirik bir filmdir. ben sıkılmadım valla eğlenceli hatta bazı yaran sahneleri bile var. senaryo falan aramamak lazım böle filmlerde. basıp geçiceksin arkadaş. görüp geçireceksin.
danny mcbridge'in iyi bir oyunculuk yaptığını söylemem lazım. bayağa şen şakrak bir arkadaşmış.
ha birde çıplak hatunların arasında sarışın big boobed bir hatun vardı ki boşalmamak mümkün değildi. ismini bilen varsa bana ulaşabilir.
saa puanım dohuz fakat ondört üzerinden.
natalie portman ismine yakışmayan kalitede bir film. eğlenceli ama çok sıradan..

--spoiler--

thadeous, tembel ve kibirli bir prenstir, erkek kardeşi fabious ise onun aksine gururuna düşkün ve babasının krallığını kurtarmaya hevesli bir savaşçıdır. thadeous’un aşık olduğu savaşçı prenses isabel’le evlenebilmesi için krallığın başına geçmesi gereklidir. bunun üzerine tembel prens, fabious’u izler ve iki kardeş ülkelerini kurtarmak için eğlenceli bir maceraya atılır..

--spoiler--
natalie portman'ın son zamanlarda oynamadığı film var mı diye sordum kendime kadroyu duyunca. zoey descenhal'ın olması filme ayrı bir renk katmış. genç kitle tarafından çok sevilen bir kadro bulunsa da vasatı aşamamış bir film, ama izlenir.
türkçe'ye kafadar prensler olarak çevrilmiş zooey deschanel'ın pek de görünmediği james franco, natalie portman* ve danny mcbride'in oynadığı vasat bir filmdir.
bok bir film.
izlerken vasat bir filmmiş gibi gelsede içinde süper göndermeler ve detay espiriler bulunduran filmdir.
örnek vermek gerekirse danny abinin natalie ablayı unutmak için osbire başlaması * * tam bu sırada natalie ablanın odadan içeri girmesi seni aklımdan çıkaramadım demesi danny abinin ise bende tam aklımdan çıkarmak üzereydim demesi gibisinden...
50 milyon dolara ne kadar berbat film yapabilirsiniz sorusunun cevabıdır.
natalie portman hatırına izlemeye çalıştığım ve sonunda dayanamayıp kapattığım; izlediğim en saçma filmler listedinde ilk beşe giren sinema filmimsi.

ulan ben yine de izlerim diyenlere ufak bi şıpoyler vereyim fikriniz olsun.

--spoiler--
thadeous ile fabious kardeş prenslerdir. thadeous, fabious'u acaip kıskanır. çünkü aklı fikri düzüşmektedir afedersin ama fabious halkın kahramanıdır... sonra bunların ülkesinin başı belaya girer falan filan feşmekan... fabious'un kaçırılan karısını kurtarmak için ekip olarak maceraya atılırlar falan... yolda bunlara natalie hanım kızımız da dahil olur..
--spoiler--

klişe konu, berbat ötesi espriler, saçma kurgu... garip dialoğlar silsilesi. film de tek güzel olan şey natalie portman. ama o da yetmiyor tabi...
hayatınızın en büyük vakit kaybı kısacası...

not: olmadı natalie sen git v de oyna... sonra bi de bu rezillikte oyna... hiç olmadı...
time dergisi tarafından 2011 yılının en kötü 9. filmi seçilmiş yapım. bence ilk 3' te olsa kimse yadırgamazdı herhalde.