bugün

muhtemelen sarhoşturlar, ayık kafayla gelmezler normalde.
(bkz: şizofren)*
tam yanından geçerken ensesine bir tane patlatılası kızdır.
bana çarpsınlar da göğüslerime dokunsunlar diye umutlanan kızlardır.
yolun kendine ait olduğunu sanan, kaldırım taşını kafasına yeme ihtimali olan kızdır. kenardan yürü ablacım ne bu şiddet ne celal?!
Son sözü cool adamın söyleceği sözdür.
''Muhtemelen diyecekleri şöyledir.
5 tane Türk kızı 5ide bıyıklı bir şekilde üstünüze gelir. ilk onları erkek sanarsınız ama yakınlaşınca bir kız olduğunu farkedersiniz. Yanınızdan geçerken ter kokularından bayılabilirsiniz.''
(bkz: Cooladamın bokunun üstüne bok olmaz)
vallahi gerizekalıdır bu kızlar. insanın içinden öyle gelir ki, çıkmayayım önünden, çarpsın bana sevişircesine yuvarlanalım yerde. ama olur mu, türk erkeği çekilir, ama öküz, şımartılmış, dünyada benden mükemmeli yok havasındaki türk kızı yoluna devam eder, hayvan kızı hayvan, ne olacak.

(bkz: çok kızgınım sözlük)
akşamın dokuzunda güneş gözlüğü takmış, önünü göremeyen kızlardır. kaçınız efenim.
tam olarak üstünüze gelmemektedirler asıl amaçları sizi ezip geçmek onu yapamazlarsa içinizden geçmektir. yolda, çarşıda, pazarda ve alışveriş merkezlerin(bilhassa bu son ikisinde) üstünüze üstünüze gelirler. azıcık aile terbiyesi görmemiş olacaksın kenara falan çekilmiyeceksin öyle aval aval gezerken pat diye kendini yerde çanağının üstünde bulacak, eğer bu duyguyu yaşamak istiyosanız istiklale çıkın bakın yolda kaç karıdan omuz yiyosunuz. hanımlar size sesleniyorum yürüdüğünüz yollar sadece size ait değil.
cinayet aleti olarak şemsiye taşıyan kızlardır. genelde üst geçitlerde, şemsiyelerinin kontrolünü kaybetmek sureti ile göz çıkarmaya teşebbüste bulunurlar. ay ay ay formatında savaş çığlıkları meşhurdur.

- ay ay ay! uçuyor bu şemsiye!
+ ah gözüm!
evet efendim...
hicbiseyebosunaiclenmeyenadam'ın başının kurtulamadığı dertlerden birisidir. yakında onları da anlatacakmış...
hoşça kalınız.
durmadan başıma gelen durumdur.

nedenini çözemedim gitti.
aynaya bakıyodur kendileri. geldiklerinin farkında bile değillerdir.
kıskançlığın başgösterdiği salak kızlardır. bunlar saldırgan ve agresif türdendir.
karşıdan gelen onlardan daha güzel ve daha şık giyimli bir hatun gördüler mi, gözleri döner, ne yapacaklarını şaşırırlar. onlar da çareyi güzel ve kıskanılan kızın üzerine üzerine yürümekte ve akılları sıra bu şekilde alt etmeye çalışmakta bulurlar. "yolumdan çekil seni pislik" içeren malca mesajlar vermeye kalkarlar. halbüsü, onlar karşıdan gelen kendilerinden güzel kızların yolunu sabote etmektedirler. zavallı ve moron tiplerdir. ömürleri boyunca çirkin, silik, kompleksli ve kıskançlık krizinde kalmaya mahkumdurlar.

erkeklere yapıyorlarsa, verdikleri mesaj şudur; ben süperim, farket beni, hayran ol bana, yi beni recep yi beni'dir.
aslında kimsenin umrunda değildirler ne yazık ki. böle yaptıkları için bir güzel arkalarından sövülür sadece. bilemeyiz, belki de "siktiğimin orospusu" şeklinde bir küfür duymak ve orgazm olmak içindir bu yaptıkları.
günde en az 20 kere karşılaştığım kızlardır bunlar. sanırım yakışıklılığımı ve kendi güzelliklerini birleştirip ortaya mükemmel bir uyum sağlıyolar yanımdan geçecekleri ana kadar. o sırada da sola çekiyolar tabii istemeden de olsa.
Genelde çirkin kimsenin bakmadığı kızlardır güzel olanların üzerine genelde erkekler yürür.
salak kızlar.
dövülesi kızlardır.
genelde vitrinlere bakmaya çalışıp önünü görmeyen kızlardır...
topluma saygısı olmayan, bencil yaratıklardır bunlar. yanındaki kişi ile konuşur, vitrinlere bakar, dalgın dalgın uzaklara bakar. sizi görmez, orada olduğunuzu bilmez çünkü bilmek istemez, umursamaz. cüsseli bir insan bile olsanız görmez. mecbur siz çekilirsiniz kenara fark edip, yoksa çarpışsanız seyreyleyin gümbürtüyü. ne sapıklığınız kalır ne hayvanlığınız. çok küfür ediyorum böylelerine.
kendisi o kadar alımlı çalımlıdır ki yolda herkes ona yol verecektir diye düşünür ki yüzden salına salına yürümeyi de beceremediğinden savrula savrula yürür. dirsek atılasıdır.
üstüne üstüne geliyorsa sende üstüne gideceksin mecburen çekilecek yada ezilecek.
bir çeşit sanrı da olabilirler. belki de üstüne üstüne gelen kızlar gören erkek aslında kendisi kızların üstüne üstüne gidiyordur ve bunun farkında olmadığı için kızların üstüne üstüne geldiğini sanıyordur. *
catwalk eşliğinde, kaldırımın ortasında, kollarını dirseklerinden yukarıya doğru bükme sureti ile hayvan kadar çanta taşıyan versiyonlarına ankara'da pek sık rastlanan kızlardır.
efendi erkeklere daha yoğun gelen kızlardır.

ibretle izliyorum, şiddetle de uzaklaşıyorum böylelerinden. töbe bismillah!
güncel Önemli Başlıklar