bugün

Bu gibi durumlar için icat ettiğim cep paraşütümü açar işime bakarım.
otomatik pilotu açmaktır.
Kimsemi düşünemiyor bunu yahu tek genius ben miyim for godsake.
uçuş esnasında zaten otomatik pilot açıktır. Landing prosedürü hava müsaitse gözle kontrollü iniş uygulanır ve iniş sırasında pilot yapacağı manevralarla aprroachin için uygun position' ı tutturmak zorundadır. Bunu yaparken flaplar... Bir dakika lan ne anlatıyorum ben amk.

tanım: planör pilotu varsa uçakta duruma müdahele edebilir. Yoksa zeki bir insan da müdahele edebilir, ateisltlerin müslüman oluşunu zevkle izleyiniz.
bol bol alkol tüketip kendim pilot olurum.
+ eğer yardımcı pilot, otomatik pilot v.s. de hayır yoksa tek birşey yapılabilir.
yirmi kadar hava yastığı alınır tuvalete girilir.
hepsi şişirilip sağa, sola yerleştirilir.
sonra yaradana yalvarmaya başlanır.

+ diğer yol.
cebinizdeki en yüksek para ile bir sigara yakılır.
nasılsa içmenin yasak olmayacağı andır.
sonra arkaya yaslanılır.
hayat 3 boyutlu film şeridinde izlenir.

+ panik yapmaya başlarsınız.
delirip sağa sola saldırır, kurtulmak için çırpınırsınız.
bu salakça çabaya rağmen kurtulma imkanı olmayacağı için son anlarınızı heba edersiniz.
direksiyona geçilir, indirebilirsen kahraman, indiremezsen ölmeden uçak kullanmış olursun. ya da kullanamamış...
izlediğim uçaklı filmlerden öğrendiğim birkaç numarayla uçağa sağ salim indiririm. akabinde uçaktaki hostesi keserim ayhan ışık bakışlarımla onu etkilerim indiğimiz zaman oda kucağıma zıplar.

not: dalga geçme bir umuttur yaşamak.
yeni nesil ucaklardan birindeyseniz , telas etmeyin ve arkaniza yaslanin, dunyadaki butun ucaklar abd tarafindan havada kontrol edilmekde , uzakdan kumanda ile idare edilebilmekdedir.
ikiz kulelere ucaklarin nasil carptigini saniyorsunuz. uzakdan kumada ile . tabi yerseniz.
otomatik pilot artık uçak bile indirebildiğine göre sorun değildir.
sık kafana gitsin; ne düşünyorsun, en azından parçalanma acısını, veya yanarak ölme acısını hissetmessin. ama bunu yapmadan önce son anlarında güzel bişeler yap.
eğer uçak düşüyorsa, battı balık yan gider diyip ak parti binasına düşebilirim.
Karamsar olmayin ben kullanirim siz koktuklariniza yaslanin.
3 kulhu 1 elham okumakla işe başlanabilir, sonrasında kelime-i şehadetle son hazırlıklarda tamamlanır.

Not: cenabet olanlar bir bahaneyle uçak tuvaletinde gusül alabilirler.
sen şimdi gidiyorsun ya herkes sana benzeyecek.
kaptana ya da yardımcı kaptana kalp masajı yapın, belki geri döner.
hostese ben yardımcı olurum siz insanları sakinleştirin der ve kokpite giderim.kokpite giderken hızlı kendinden emin bi tavırla bürünür kokpite girince yalandan otomatik pilot bozulmuş fakat siz bana güvenin derim sonra yerime oturur kuledekilerle sohbet etmeye çalışırım inincede gerçekler ortaya çıkmadan ordan kaçarım.
altına sıcmaktan baska bişi yok.
uçaktaki yolculara cepten çıkarılan kalem gösterilip fazla pilotu olan var mı diye haykırılır.
yabancı filmlerde izlediklerinizi hemen göz önüne getiriniz, yapılması gerekenleri düşününüz. sonrasında kokpitte ne kadar düğme varsa tam ters hale getirip, kuleyi arayınız. kuledekiler nasıl olsan sizi aşağıya indirecek, sakinliğinizi bozmayın.
müsait bir yerde inerim.
pilot uçak kalkmadan ölürse, dışarı çıkan ceset yerine canlı bir pilot gelir.
kalkarken ölürse, durdurulup yukarıdaki işlem aynen uygulanır.
kalktığında ölürse... he sen bunu dedin anladım. o zaman da yedek pilot denen teknoloji harikaları ve pilot eğitimi almış host denen uçuş makinelerı vardır. hiç olmadı otomatik pilot vardır. ama uçak firması pegasus'sa, o bile ücretlidir. atlayın.
mastürbasyon yapmaya başlarım.
Büyük rakının bana verdiği yetkiye dayanarak, kendimi pilot ilan eder, uçağı ilk dağın tepesine çakarım.
rahmetli zeki müren taktiği yapılabilir.

http://www.youtube.com/watch?v=Hx0ch4hKTvs
3 kuluvallah 1 elham.