bugün

" Bu küçük ayrılıklara, büyük birlikteliğimiz için katlanıyoruz. " şeklinde söylenen klasik türevlerdir.
en güzeli gözlerin konuşmasıdır. seni özleyeceğim diyen bakışlar her sözcüğün yerini alabilir ve sımsıkı bir sarılma.
- balıkların suyunu değiştir.
- mutfaktaki çöpleri at.
- bak o yemek dolapta bozulacak yiyin onu tamam mı?
- külükkleri öyle ortalıkta bırakma yatarken sonra bütün ev sigara kokuyor.

kaç defa aynı tembihlerde bulunulduğunun da anımsanmadığı zamanlardır bunlar. herşeyi normalmiş gibi söyleyip sonra o koltuğa oturup içten içten ağlatan cümlelerdir bunlar. çünkü sevgili bu sefer hiç itiraz etmeden tamam demiştir...
(bkz: indiğinde mutlaka ara)
seni seviyorum.
(bkz: hoşça kal)
mendilin var mı git artık ya gidesim gelmiyo ayagım basmıyo midem bulanıo eve mi dönsek???
mutlu:geri donecek misin ?
xx: seni birakir miyim ?

8 ay sonra*
otobüs firması dandikse son sözler olması muhtemel sözlerdir.
tikky mouse'un ki gibi..

yine hep görüşüceğiz, şimdilik kendine iyi bak aşkım, hoşçakal demişti.
1 sene oldu.. ne sesini duydum, ne yüzünü gördüm.

bundan sonraki hayatımda, duymaya katlanamayacağım sözlerdir.
ben seni ararım *
-msn'den konusuruz, ben hemen gidince bizbizecelle geçicem zaten mesafeler aşkımıza engel olabilirmi.uzun mesafeli ilişki denen bişe war.
+aşkımm. *
-* yok şimdi zorlaştırmayalım. zorrr yani.
+??

otobüse binilir...

-bekle beni üniverste geliormm.* nassın amca. çok mutluyum. warya ünide kızlar teklif ediyomuş. * *
(bkz: bir devir kapanır belki ama hemen ardındanda yenisi açılır)
* *
"Tamam, zaten 1 aydan fazla dayanamam bak ben çıkar gelirim eğer sen gelemezsen. Sadece 1 ay tamam mı? Sonra ben gelicem, sen gelicen; hep görüşcez, ağlamak yok tamam mı bebeğim?" elleri yüzümde, gözleri gözümdeydi bunları söylerken..

1 ay da geçti 3 ay da 5 ay da..ama oldurmadı... * *
(bkz: ağlama bebişim makyajın akar)
ayrılmadan önce küçük peluş bir bebek verilir ve "ben yokken seni bu koruyacak" denir...
bak sakın orda bi bok yeme, gelir sı.arm ağzına, haberin olsun. adım atarken bile haber vericeksin. hadi yolun açık olsun. * *
"hadi çok çok selam söyle, yine gel bak bunu saymam"
siktir git ! * *
merak etme kısa sürecek . yine beraber olucaz.. yalan.
biletin yanında mı?
bir veda ya da yeni bir başlangıç sözleridir. örneğin:

tespihin imamesi gibiyim. itsen de çeksen de sana gelirim.

(bkz: külahıma anlat)
güncel Önemli Başlıklar