bugün

sıradan insandır. hiçbir farkı yoktur ortamda. ne konuşur ne soru sorar, öylece oturur. zararı yoktur ama faydası da yoktur. kendisi de yoktur.
sessiz sakindir kendi dünyasında yaşıyordur.
sozlukte ben olan insandir,

arada yazmiyorum,
biri de cikip demiyor ki haci nerelerdesin...
sizin dikkatinizi çekmeyen, ilgilenmediğiniz insandır.
varlığını hissettirmeyen insandır.
okeydeki 3. kişidir ,yoksa aranmaz ikili oynanır varsa da 4. aranır o hep zavallı .
atilla ilhanın sen benim hiçbir şeyimsin adlı şiirinde geçen kimse.

--spoiler--

Sen benim hiçbir şeyimsin
Yazdıklarımdan çok daha az
Hiç kimse misin bilmem ki nesin
Lüzumundan fazla beyaz
Sen benim hiçbir şeyimsin
Varlığın yokluğun anlaşılmaz
--spoiler--
Hayatınızda iz bırakmamış insandır.
(bkz: rakko) görenler gene geldi tipini siktiğim tavrında bulunuyorlar.
yokluktan varlığa geçtiğinde, rüzgar gibi gürleyecektir. her şey akar..
gereksiz olan insandır.
faydasiz insandir.
telefonuna sadece ttnet'ten ve turkcell'den mesaj gelen insandır.
yaşıyor mu la onlarda dedirten kafa karıştıran bir durum.
gereksizin biridir.
şu sıralar olmak istediğim insandır. ama ne mümkün, yarım saat odamda vakit geçirsem sevgili babam odaya bodoslama dalıyor. uyuyormuşum gibi yapıyorum, ateşime bakıyor. uyanık oluyorum, "burada ne oturuyorsun, gel de yüzünü görelim" diyor. zaten yıllardır yüzümü görüyorsunuz bu neyin sevdası anlayamadım.
halbuse gitsem şöyle ekvator ülkelerine, ya da erasmusla polonya'ya.*
hem ne demiş büyükler; "tebdil-i mekanda ferahlık vardır"
böyle dediğimde annem de şöyle diyor: gereksiz yere yerinden oynayana kırk bela musallat olurmuş, otur oturduğun yerde!"
(bkz: talihim yok bahtım kara)
işte ben değil yokluğumun fark edilmesi varlığım bile anlaşılmaz.
tabii ki thephoenix.
lisede, ancak yoklama alınırken yokluğu farkedilen insandır.
işe yaramayan insandır.

artık selam işini gördürebileceğin insana verdiğin bir şey halini aldı.
eğer işe yaramıyorsan ve işe yaradığın zaman seni hatırlayacaklarsa, yokluğun bu sayede belli olacaksa hiç olmasın daha iyi. işe yaramamak işe yarar bir meta olmaktan iyidir.
sevdikleriniz ölünce, belli bir zaman sonra artık farketmeyeceksiniz yokluklarını. onlardan kalan güzel anılar ve kalbinizdeki sızı olacak.
hayatınızda yer etmemiş insandır. bir anlam ifade etmez olup olmaması. bu yüzden farkına bile varmazsınız.
kendine yetebilen bir insandır, yalnızdır ve bundan mutlu oldugunu söyleyerek kendini tatmin eder bu insanlara sahip çıkın. (bkz: ben)
Kim ki lan o insan diye su an dusunmemi saglayan insandir.
ezik biri değildir. iyi yada kötü ama çocukluğunda hiç ciddiye alınmamış biri olabilir. o dönemlerden çıkıp kendini bulması zordur insanın. her insan eşit şartlarda büyüyemiyor maalesef.