bugün

başkalarına yobaz diyenlerdir aslında en büyük yobazlar.
müslümanların ateitler şöyle ateitler böyle diye başlık açtıkları nadirdir, kim yobaz acaba kuş beyin.

ateistlerdir.
beyinleri sığdır, empati yeteneği yoksundur, dindarlar ve ırkçılarda görülür. bu insanlara gidip kimse bir şey anlatamaz. hatta konuşursanız beyninin kapalılığı karşısında içinizde bir köşeye sıkışmış hissi duyarsınız. bir insan bu kadar mal nasıl olabilir diye düşünürsünüz ama maldır o.
genelde akplidirler, cahildirler, dünyadan haberleri yoktur, onları sadece cepleri ilgilendirir.
yobazlıkları gözlerinden kolayca okunabilen insanlardır. yobaz insanların öyle bir bakışları vardır ki resmen "ben bir yobazım ve yobaz olarak kalmaya devam edeceğim" şeklinde ateş eder böyle. sanırım insanların tipi düşüncelerine göre şekilleniyor ve ben buna inanmaya başladım.
WowTurkey denen site bunlardan kaynar cevap veremezler kendilerine soru soran herkesi siteden atarlar.
görsel

Siteden attiklarinin arkasindan atip tutarlar.
Aferin yavaş yavaş düzeliyorsun. işte böyle yaz , eleştir kendini gel canımı ye.
ülkemizde kendilerinin yaşadığı hayatın aynısını diğer tüm insanların yaşaması gerektiğini düşünen bölümü ciddi biçimde antipatik olan kişiler. hiç sevmem.
Görünüşte insan ama gerçekte hayvandan daha aşağı yaratıklar.
Yakılmaları gerekir.