bugün

küfür yemekten hoşlanmak bu sanırım. başka açıklaması yoktur.
beşiktaş taraftarı diye söylenmesi büyük bir yanlıştır. o ve onun gibi insan mahluklarının beşiktaş gibi onurlu, gururlu ve duyarlı bir taraftar kitlesi içinde yeri yoktur onlar bizden değildir.
gaziantepspor maçında yaşanmıştır. saçma sapan bir harekettir. paok atkısı açılsa eyvallah. paok bizim kardeşimizdir ama shalke kim? sırf galatasaraya rakip oldu diye atkısını açmak saçma geliyor bana. hayatımın hiçbir döneminde sırf avrupada oynuyo diye beşiktaştan başka bir takımı desteklemedim. desteklememde o ayrı ama atkı açmak bayrak açmak falan saçma geliyor.
o taraftarın ayıbıdır. Beşiktaş taraftarının değil. Her ağaçta çürük meyve çıkar. Genelleme yapmamak gerekir.
sana ne ulan derler adama. isteyen istediği atkıyı açar, zaten açanlar için bir genelleme yapılamamz, beşiktaş taraftarıyla alakası yoktur, bireysel davranıştır. bana kalırsa ezikliktir. ama beşiktaş'a mal etme veya bunu yapanı ciddiye alıp günlerce konuşmakta ezikliktir.

yani bu saçmalığın ne önemi varda mal gibi günlerce konuşuluyor. sikik bir atkı amk. ciddiye alıp konuşmak mallıktır...

not: isteyende gider liverpool atkısı açar, ama bu ezikliği tüm beşiktaş taraftarına mal edemez...
yıllardır liverpool kobrasıyla gerdeğe girenlerin zoruna gitmiş olay.

açtığınız israil bayrağını henüz unutmadık.

israil lan!

dübürünüzü dövdürseydiniz daha iyiydi.

ahanda caps: http://twicsy.com/i/QCVPUb
beşiktaş taraftarından böyle hareketler görmek üzüyor beni. avrupada fenerbahçe haricinde bütün takımlarımızı destekliyorum. fenerliler artislik yapmasın da şimdi, sizin takımın çamurluğunu hepimiz biliyoruz, o yüzden fener olayını geçiyorum. ama bir beşiktaşın, bir trabzonsporun avrupada aldığı mağlubiyet beni üzerken, o tribünlerde böyle hareketler görmek hoş olmuyor. trabzonspor liverpool'a elendiğinde, beşiktaş 8 tane yediğinde içim acımıştı be. arasında düşmanlık bulunmayan kulüp taraftarının, bütün taraftara mal etmiyorum bunu, avrupada birbirini kollaması gerektiğini düşünüyorum. biraz daha hassas olalım.
en az açan kadar cahil insanlarca dillendirilen hadiseler. etkileri klavye başında atarlı ergenler tarafından kelebek etkisiyle katlanarak artmaktadır.

olaya şöyle baksak;
binlerce taraftar var ve binlerce insanın olduğu her yerde aksaklık saçmalıklar çıkar. bunu genellemek olaya bi kimlik vermek ete kemiğe büründürmektir. şimdi sen burada bana shalke atkısından söz edersen ben de sana NFVAS atkısından bahsederek seni suçlayamam. çünkü bilirim ki dostlarımın da içinde olduğu bi taraftar grubu içinde elbet oruspu evlatları da olacaktır.

internetten önce takımlar arası saygısızlık bu derece değildi arkadaşlar. birileri yine aynı bokları yiyordu ama ruhun duymuyordu. rakip takım atkısı açmalar, bayrağı sallamalar gerçekten ezikliktir onda hemfikiriz ama bunun capsi nerde capsi diye dolanmalar, facebook twitter bilmem nerelerde bunları kullanarak kutuplaşmayı körüklemeler cahilliktir.

drogbalı, sneijderli kadro kurmuşsun yıllardır hasret kaldığın bir hava yakalamışsın camianda. ligde ezeli rakiplerin kendi sorunlarıyla boğuşmakta. şampiyonlar ligindeki takibin bile sakatlık şu bu derdinde. bırak bilmem ne stadında bi kaç adam ne yapmış dillendirmeyi. bırak harbi bi vatana ihanet suçu varmış gibi alınganlık göstermeyi. tadını çıkar az havanın. hamit en azından almanyada bildiğimiz hamit gibi oynar mı falan bunları dert et naçiz tavsiyem.

fenerbahçeliyim evet.
Işi gücü futboldan başka birşey olmayan fanatiklerin tuttuğu takıma da zarar vermesi olarak nitelendirilebilir. Umarım bu schalke atkısı taraftar guruplarınında toplu olarak görülmez.
bu gibi olayların örnekleri her takım taraftarında vardır. Ancak bjk taraftarı çok abartır. fb taraftarında da vardır gs taraftarında da vardır. örneğin gs taraftarı chelsea'yi havaalanında ciceklerle karşılamıstı. buna benzer bir durum fb taraftarında da vardı ancak bunu 10 kişi yaptı diye 20 milyon taraftarın üzerine yığmak saçmalık. ( bu arada bazı bjk taraftarı paok'a hala kardeşimiz demekte onlara neremle güleceğimi bilmiyorum. )
bjk stadında bir beşiktaş taraftarının atkıyı açması sebebiyle bjk taraftarı denilmiştir. olayı nasıl anlamak istersen oraya gider.
bu 3.schalke olayıdır bjk stadında olan. yönetim kontrol etmez mi giren çıkan nedir bu stada ? demek ki başkalarınında parmağı vardır bu işte.
yöneticiler mesela.
beşiktaş taraftarına duyarlı olmayı hatırlatmış hadise

amk 100 dolarlık pankart sonrası galatasaray taraftarına sayfalarca küfür edilirken neredeydi bu aklınız

iş galatasaray olunca mantığı gömün bi kenara. iş size döndü mü hepiniz duyarlı vatandaş olun anasını satayım..
Takımının Türklere ait olduğunu her konuda söyleyipte Türk takımlarının maçında yabancı takımı destekleyendir.