bugün

zeka seviyesinin en belirgin göstergesi niteliğindeki acayip lisan katlidir. bu ifadeyi kullanan canlı çeşitlerinin gülme efektleri (bkz: zuhaha) ağlama efektleri de (bkz: böhüüü) şeklindedir. yardıma muhtaç canlı repliğidir.
anlamsız olarak kelimeyi uzatma ve farklı görünme çabasındaki kişilerin kullandığı sözcük,saçmalık..
"ya" kelimesinin çette yüz bulmuş halidir.kullanan erkeklere oğlan muamelesi yaparım.
Bir virüs gibi yayılan internet sözcüğü. Millet konuşçak kelime bulamıyor , bunlar fazladan harf koyuyorlar kelimelere.
(bkz: janım yhaaa)
(bkz: kuzum)
(bkz: çok dadlusun yhaaa)
bi siktir git yhaaaaaa.
(bkz: Youth Hostel Association)
selam'dan kırpanların, açığı kapatma çalışması sonucunda literatüre geçirttirdikleri "yahu"nun yamultulmuş hali olan "ya"nın, daha da yamultulmuş halidir.

(bkz: selamı slm diye kısaltıp ya yerine yha demek)
tanım: gördüğüm anda midemin bulanmasına neden olan kelimemsi, ünlemsi.

yok yani ''h'' koyunca ne oluyor bir anlasam.
yanlışlıkla 'h' harfine fazladan basarak yazdığımda bile beni ürkütmeye yeten hede.
msnde bunu yazan varsa selamı sabahı kesiyorum lan..
(bkz: yalan haber ajansı)
kısaltma desen değil,farklılık desen her 3 kişiden biri kullanıyor.
Koyun psikolojisi olsa gerek messenger geyiklerinden sonra her yerde kullanılmaya başlanan,ama kimsenin ağzından duyulmayan sözcük(!)
phéphéém ifadesinden pek bir farkı olmayan ifadedir.

(bkz: emoca)
(bkz: özentice)
(bkz: malca)
**
klavye sürçmesi neticesinde doğduğundan şüphelendiğim saçma kelime. Ergenin biri "ya" yazmaya çalışır, fakat sivilce sıkmaktan yorgun düşmüş parmakları hedef şaşırır ve klavyede komşu tuşlar olan "y" ve "h"ye aynı anda basar. Bunu gören diğer ergen bunu bir tarz sanır. Olaylar gelişir.
adamı deli eden söz. bunlar genelde her harften önce "h" harfini kullanıyorlar.

yapmmıcam yha
seneye bi daha hazrlancam
mühendislik fln da varyha
mühendis olabilirm yhaaa
sen nnaaptın tercih yhaptın mı
kendini bir bok sanan birtakım ergenlerin başlattığı akım.
IQ: 35 ve altıdır. (bkz: idiot)
yeni nesilce 'ya'.
ilk kim başlattı lan bunu. yakalarsam yhandan yhandan koyacağım.
yurt haber ajansı.
sheni chok seviyoyum pepeyim pai pai ajkım kalbime geliyoy oklay.
(bkz: yha bi siktir git)
okumaya çalıştığında y|ı|h%a% gibi okunan şey *
aklımda bir tanım cümlesi yok. ama geniş çaplı, bu sözcüğü kullanan çapsızlara vereceğim bir örneğim var ve eklemekten çekinmiyorum.

sanırım 1998 yazı. ağustos sonu. bilgisayarı sadece mario oynanabilen bir makine olarak gördüğüm zamanlar. dail-up 56k bağlantı. hani bir resim indirmek istediğinde 18 dakika beklediğin zamanlar.

irc denilen o gizemli sohbet ortamının hayretler verici tılsımına yakalanmışım. anet vardı, bilenler bilir. zurna kanalı. ayva, klavye kanalları meşhurdu. derken, seri şekilde yazmayı, hemen akabinde l harflerini (lüleburgaz'ın l si) büyük yazmanın "karizma", mesaj geldiğinde cevap vermemenin "kasma", hitap cümlesi olarak "babs" yazmanın samimiyet ifade ettiğini anladım.(baba demek gibi heralde)

sonraları öyle kaptırdım ki kendimi, türkçe namına herşey değişti. büyüklü küçüklü yazmalar. tersten gülmeler dil çıkarmalar. slm asl pls. şekillere gel. hey allahım.

kimle konuşursan konuş, herşeyin başlangıcı karşı tarafın cinsel organına göre belirleniyordu. ve kim yazı yazarken daha çok eğri büğrü yazarsa o daha karizmaydı. çok iyi bilirim ki, gogula girmek için http://www.google.com yazmak yeterliyken ben, www harflerini de büyüklü küçüklü yazmaya kasardım. şimdi yaş kemale erince bu "yha" sözcüğünün ergenlikle alakası olduğunu keşfettim.

emin olun; sivilce azaldıkça, türkçe de düzeliyor. samimi söylüyorum.
emo(dişi) ların ve memo(erkek emo :-P)ların yaaa kelimesini skip atmasıyla türetilmiş saçma kelime
türkçenin içine sıçmayı yhaaa diyerek bi başlayıp ç=ch,ş=sh,ü=ue ,f=ph gibi hiç bilmedikleri ingilizceden almaya çalıştıkları bir kaç sesciği kullanarak çok güzel başaran aptal tayfanın kullandığı en mal kelimelerden biri ve beni en kıl eden şeylerden biridir
dışarda bana erkeklik taslamaya çalışan çakma delikanlıcıklar sanal ortamda ibne kesiliyorlar ya ,yhaaa bende istiommm gibi mal şeyler söylüyolar ya dışarda görünce daha bi ibne görünüyorlar gözüme
bir akıma kapılmayın demiyo kimse size
emo mu oluyonuz ne bok olursanız olun ama güzelim türkçenin içine sıçmayın namussuzlar.
(bkz: yavşak haber ajansı)