bugün

mal olduğunuzu düşünmüyorsanız korkmayın zira kimler başarmakta...
gitmeyin.valla bak kafanız rahat olur.
bugün akşama kadar mutlaka bir kere mastürbasyon yapın.

bir de ciddi bir tavsiye vereyim; sınava gireceğiniz okulun önüne geldiğiniz zaman, gözünüze 3-5 boş adam kestirin, bunu geçerim, bundan zekiyimdir, bundan hayli hayli iyiyimdir, gibi bir motivasyon deneyin ve sınava hazır olun olmayın, kesin yaparım diye girin, zira hiçbir sınav hiçbişeyin sonu değildir gayet rahat olun sıkıntıya hiç gerek yok, bakın abileriniz ablalarınız üniversitelerde okuyor hepsinin entrylerini okuyoruz, kimi vizeye girmek istemez, öteki ödev yapmaz, diğeri ders çalışamamak diye başlık açar.
-cevap anahtarına cevapları kodlarken iyice bastırın. böyle cevaplar daha bir doğru oluyormuş.
vicdan azabından çalışmadığınız konulara 1 dakika bakmanızı tavsiye ederim.
sabahleyin kalkıp duş falan almayın. kalkın güzelce kahvenizi için paşa paşa gidin.
akşam yatmadan evvel kesinlikle çikolata yiyin.
dua olayına girebilirsiniz. etkili olacağını düşünmüyorum fakat sonuçta psikolojik bir olay.
zaten olucak olan olucak boşuna stres vesaireye gerek yok rahat olun kuzucuklar.Bu yeni sistem olduğu için ilkleride kolay yaptıkları için sanırsam bu da kolay olur onun içindir ki lütfen sakin olun.
çok puan kasmayın, gidin bi özel üniversitede okuyun, kaliteli falan olun yani.
erkekler için:
- gözetmenin kalçaları, yan sırada fıstığın yanakları derken sınavı piç etmeyin. adam olun. 3 saat sabredin.

kızlar için:
- komşunun kızı sizden daha iyi puan yapar diye kafayı yemeyin, kendi kendinizin rakibi olun.

eşcinseller için:
- üniversiteler bir özgürlük ortamıdır ancak her okul o kadar da özgürlük düşüncesine sahip olmayabilir. bunu bilerek sınava girin.
savaşa gitmiyorsunuz. sakin olun yarış atları!
yüksek falan yapmayın, stres yapın, sıkılın, kendi dikkatinizi dağıtın.
sınavdan bir saat önce aspirin için. kan dolaşımıznız hızlansın, beyninize kan gitsin *

bir de soruları sırayla çözmeye çalışmayın. bilmediğiniz veya kararsız kaldığınız sorularda çok takılmadan sonraki soruya geçin. sınav sonunda başa dönüp, boş bıraktığınız soruları tekrar gözden geçirsiniz.

son olarak. korkulacak birşey yok. rahat olun..
cep telefonunuzu götürmeyin!
"komplikasyonlara kapılmayın, matematik kombinezonlarına dikkat edin. kollektif olun yardımlaşmaktan çekinmeyin. unutmayın en çok soruyu doğru yanıtlayan kazanır."
ömer üründül
kopya çekiyormuş gibi yapın sınavınız iptal olsun mesela.
sadece soruda yazanı görün ona göre cevaplayın. kafanızdan alternatifler uydurup, şöyle de olabilir böyle de olabilir o zaman cevap bu olur diyip değiştirmeyin. orada ne görüyorsanız o kardeşim. soruyu okurken soruda verilen bilgilerin dışında bütün bildiklerinizi unutun.**
Heyecan yapın, dikkat sorularını bu sayede kaçıracaksınız. Sınavdan korkun yorum sorularını yorumlayamayın, sınavıda hayatın olmazsa olmazı değil, yaşamın değiştirilmesi gereken bir parçası olarak görenler kazansın.
baktınız yapılacak gibi değil kaydırma yapın habura goyim. bi mazeret olsun.
-mütemadiyen silme takıntınız varsa güzel silen bir silgi almanızı tavsiye ederim. *
-siyah giyinin. dikkatiniz dağıldığında, siyah renkli bir nesneye bakıp dikkatinizi toplamak mümkündür.
-suyunuzu da unutmayın. *
-kulaklarınız sese hassas ise, kulaklarınıza pamuk tıkamakta fayda var. *
-saat almayı unutmayın.
sınavdan önce haşlanmış patates yiyin, sınav sırasında da kuru üzüm.
sınav sonuçları gelince odtü yazmayın * * * güzel değilmiş yahu, yazmayın diyorum, itüye gidin güzelmiş orasııı.
bu gecelik sözlüğe ara verin. sözlük kurtarmayacak sizi. yarın geldiğinizde de ygs ile ilgili abuk subuk başlıklar açmayın.
klişe önerilere kulak asmayın. sınava giderken soğan sarımsak yiyin. en azından salondakileri halledersiniz.
önemini bilin ama kaptırmayın kendinizi*. son 2 gündür öyle bir kabus ki,geç kalıyorum çıkıyorum tam metroya bineceğim,kalem yok,silgi yok.neyse geri dönüp alıyorum.yine aynı yerdeyim bakıyorum sınav giriş kağıdım,kimliğim yok.cool olun,sallamayın boş bırakın.4 yanlış 1 doğruyu götürüyor götürmesine ama her yanlıştan da belli bir puan düşülüyor.
'lan bu soru çok kolay kesin bir bit yeniği vardır' diye düşünmeyin sakın. zaten siz öyle düşünün yanlış yapın mutlaka böyle bir soru sorarlar. aldanmayın. bildiğinizden şaşmayın.
sabah kavurma, eti browni intense, acılı lahmacun ye. mideni boz. *