bugün

düzenli olarak ps oynadım. Test kağıtlarını uçak yaptım. Dersane kantini benden sorulur. Sıfırı çeken benim. Samimiyetle itirafını yazan bir sözlük yazarı beyanı.
(bkz: kara murat benim)
(bkz: hayır benim)
komşumuzun ogludur. bu başarıyı haketmiş miydi fazlasıyla haketmişti diyebiliriz(!)
Neden yol vermedin be kardeşim arkanda bütün soruları yapacak kapasitede bir sperm vardı belki.
"ygs'de otuz bir çeken de benim."*
hayır bak, mal olabilirsin, gerizekalı olabilirsin, salak olabilirsin de bu senin sıfır çekmen için geçerli bir sebep değil. Sallasan tutar ya! yapma bunu bebeyim.
ailesine yazık amk. Tamam sakin ol herkes hata yapabilir, istersen iyileşebilirsin.
--spoiler--
sen değilsin yavrucum seni insanların gözünde gerizekalı gibi göstermeye çalışan güzel ülkenin eğitim sistemidir okkalı bir sıfır çeken hemde.
--spoiler--
(bkz: iyi bok yedin)
Eminim sınavı gerçekten umursayanlar yapmaz bunu. Hani kaydırma falan zaten kısmet değilmiş dersin de öylesine girenler oluşturur bu çoğunluğu. Akıl var mantık var. Amacı olan insan çalışır, çalışmasa da okur; okuyan da en azından barajı geçer. Geçemedi geri zekalı zaten yapacak bir şey yok. Öylesine girip bu ortalamayı sağladıkları için sağolup varolsunlar ancak kötü bir durumda gençlik gibi şeyler söyleniyor. Gayet de çalışıp yapan var. Her gördüğü hakkında kesin hükümlere varanları anlamak güç doğrusu.