bugün

Beyaz tenliyse mükemmel olan erkektir. Hele birde gamzerleri varsa insan bakmalara doyamaz.
(bkz: m shadows)
gözleri yeter dedirten erkektir.
güneşin etkisi altındayken bu rengin eline verebilecek başka bir renk yok. hele de güneşten kaçıp gölgeye geldiğinizde göz bebekleri ufalır, yeşili parlamaya başlar. bakınca kendimi sikesim gelir yani zaman zaman.
Sinsi gibi gozukmektedirler. Gozleri ferfecir okumaktadir.
renkli gözlü erkek mi olur yaa o ne öle.. erkek dediğin koyu tenli koyu gözlü olur.
Kara gözlü de adamdir yesil gözlü de onemli olan huyu adam mi.
(bkz: sözlükteki dişileri nasıl ifşa ederim)
(bkz: jensen ackles) ölümümün elinden olabileceği erkektir.
(bkz: asi horoz)
Hele birde simsiyah sakalları olsun.
Tadından yenmez erkektir dedi bikaç kız arkadaş.
asla bir mavi gözlü erkek olamayacaktır.

görsel
hiçbir getirisini görmediğim durumdur.Kızlar gözlere bakmıyorsa demekki.
bir kahverengi gözlü erkek değildir. renkli göz erkeklere yakışmıyor.
ela gözle kurtarırmıyım diye aklıma takılmıştır.
bir ela gözlü erkek değildir. olamayacaktır.
içinde bulundugum gurup. Bir artisini göremedim ama.
kızlara daha çok yakışır.
olmaması gerekir . erkek dediğin siyah gözlü esmer olmalıdır.
Sarışın ve Kumral olanı ne yazık ki Türkiye cumhuriyetinde bulunmayan erkek türüdür.

Edit:Marilyn Monroe Yanımda halt yemiş sürekli yabancı karı yabancı karı diye zırlayan sözlük pezevenklerine duyurulur..
Kumral olanı Türkiye'de bulunur. Bizzat benim. Hem niye bulunmasın lan bir an kendi kendimi şüpheye düşürdüm.
+1 i kapmış erkektir. bir mavi gözlü erkek olmasa da bulunduğu ortamda dikkat çeker.
kumralım hem de yeşil gözlüyüm çünkü ben bir trabzon erkeğiyim.
evet yeşil ve nefret ediyorum.
yeşil gözlü, sarışınım. isyan etmek gibi olmasın ama cenab ul rabbül alemin nasıl yarattıysa artık.. bi insanın hiç mi gideri olmaz ya.
Ayrıca kumral ise koluna koala gibi yapışıp kalmak istediğim erkektir. Sadece gözlerine bakarak bir ömür geçirilebilir bence. Yeşil gözlü erkekler hep bir adım öndedir. Bana için tabi.