bugün

allahın yarattığı dayılardan bir tanesi. 5 yaşındaki yeğeninin cinsel organını dağlamış bir de anlaşılmasın diye. http://www.nevsehirgazete...u-dayi-tutuklandi---.html
(bkz: şerefsiz)

(edit : eksileyen yazar arkadaşın söz konusu dayıyı şerefli saydığını anlıyorum.)
idam cezasının gerekliliğini tekrar hatırlatan şeytanımsı.
uzun saçlı rocker erkeklerin cemiyet düşmanı diye dövüldüğü bir ülkenin vatandaşıdır.
küfürlerin kifayetsiz kaldığı insan olmaktan soğutan durum.

utanıyorum lan insan olmaktan. keşke hayvan olsam dünyadan bir haber yaşasam.
sözlük formatından ötürü hakkında konuşamadığım adamdır. *
insanın içini ürperten haber. nasıl bu kadar şerefsiz, orospu çocuğu olunabilir çözebilmiş değilim. hayvan herifi bir an önce içerde aynı işkenceleri uygulayarak gebertmeleri dileğiyle.
(bkz: #14172322)
asparagas bir habere konu olan dayıdır zira, aynı cümle içinde yeğen, 5 yaşında, dayı ve tecavüz kelimeleri kullanılamaz. böyle birşey olamaz!

edit: gerçekten varmış, tecavüzcü dayı eksilemiş.
annesi intihar eden, babası da ceza evinde olan 5 yaşındaki..
dayı, annane? ürgüp, nevşehir, sülale, aile.
*bu devirde yaşamış olmaktan nefret ediyorum.
köprüye geçene kadar bile dayı denmez buna...
e şimdi bu da nefes alıyor, ben de nefes alıyorum yada sen de,öteki de. nasıl olacak?
insan olmadığına emin olduğumuz, hayvanların bile yapamayacağını yapmış olan yaratıktır.
iğrenç bir yaratık. insan denemez, yaratık.
inasn olmaktan utanılan anlardan biri. bu adamla aynı cinstenim ben, nasıl olur anlamıyorum. hapishanede zaten bi güzel şişleyeceklerdir seni ama yetmez ki orospu çocuğu, yetmez. önce o erkeklik aletini rendeyle doğrayıp kendisine yedireceksin. sonra öldüreceksin.
hapishanede her gün tecavüz edilmesini istediğimiz dayıdır. nasıl bir vicdandır ki, birisi yeğenine tecavüz ederken bir anneanne bunu örtbas etmeye çalışır ve sessiz kalır...
babası halıya boşalmış, annesi de halıya oturup hamile kalmış olan şerefsizin evladıdır.
2012'nin en iğrenç haberi olarak biraz önce son dakikalarda gördüğüm haberdir. " bu insansa ben hayvanım" dedirtip isyan ettiren iğrenç ötesi bir haberdir. Bakalım daha neler göreceğiz.
(bkz: sallandıracaksın iki tanesini taksim de)
(bkz: taksim de sallandıracaksın bunları)
bu iğrenç ötesi haberi sözlüğe aksettirmeninde ne gibi bir getiri-götürüsü, bu boktan dünyada ve ülkede, ne gibi bir değişiklik yaratacağını merak ettğim yazarın başlığıdır.

(bkz: bilmesek daha değil mi)
allah belasını versin dayısıdır. yalnız başlıkta bir gariplik yok mu sizcede böyle bi cümle kuramama böyle bir imla hatası falan...
götünden sikilmesi gereken yaratıktır.
insana keşke hayvan olsam da artık bu haberleri duymasam dedirten olay.

senin ben karakterini s*kyim şerefsiz.
idam cezası kesinlikle geri getirilmeli.
bunun gibi şerefsizlerle aynı ülkede yaşamaktan nefret ediyorum. soludukları hava içtikleri su bile fazla, öldüklerinde toprak bile kabul etmez bu şerefsizleri.
(bkz: beş yaşında ki kız yiğenine tecavüz eden dayı) olucak sanırım başlığın asıl hali.
bu kadar felaketin ardı ardına gelmesi nedeniyle "acaba kurgu mu?" diye düşünmeme sebep olan haberin baş kahramanı(!). öyle ki; anne intihar etmiş, baba hapiste, dayı psikopat ve anneanne ondan psikopat. tutulacak tarafı yok olayın. ulan oğlun torununa olmayacak şeyler yapıyor, sen tutup çocuğa işkence ediyorsun, yetmiyor kaldırıp camdan aşağı atıyorsun. insan mısın ki sen, merak ettim doğrusu! adam desen psikopat o kesin, daha önce de mahallenin hayvanlarına bulaşmış. şikayet olmasına rağmen kapatmamışlar adamı tımarhaneye, illa daha beterinin olmasını beklemişler. ama nerden bilsinler anası ondan psikopat. hey ya rabbim ya!

(bkz: yeğen)