bugün

önceki akşam yayınlanan yetenek sizsiniz türkiye bölümünde gerçekleştirilen olaydır. Beşiktaş forması ile programa gelen bir yarışmacının, göğüsteki adidas logosunun yanı sıra; bir sezonda maksimum iki takıma layık görülen şanlı türk bayrağına da sansür koyulmuştur.

Unutmuşsun acun medya! ŞAnlı armamızın tam ortasında şanlı türk bayrağı hala duruyor.

görsel
görsel

sıçıştasınız!

EDiT:
evet, sözlükteki ak parti yalakaları, evet cemaat şakşakcıları. fotoşop. üşenmedik videoya uyguyadık.
https://www.facebook.com/...90&type=2&theater

ediT2: format gereğiymiş. ordaki batı özentisi zibidiler amerikan bayrağı baskılı tişörtlerle döktürür ama.
akp dönemimde yaşanmıştır.
Eğer gerçek ise çok düşündürücü bir olaydır. Türkiye'nin geldiği noktayı gösteren örneklerden.
hülya'nın juri olduğu programdan herşey beklenir.
(bkz: balık baştan kokar)
(#18699043) numaralı entry'de aslı açıklanmış olan sansürdür.
yetenek sizsiniz adlı programı yapan yüce şahsiyet, ulu insan, mükemmel kişi acun'un son bombası.

https://pbs.twimg.com/med...BDV3S81CYAAN1tb.jpg:large

aferin aynen böyle devam(!).

edit: lan ben ne yaptım?
gün geçtikçe kendisini insanlar dan soğutan kişi, ama bu yaptığı yenilir yutulur cins den değil, ayıp denilen bir şey var, elbet acun sende bir gün inişe geçersin.
Kanalın buna izin vermesi daha manidardır.
akp döneminde yaşanmış hadise.

bi ateist olarak açıklayamadım, yardımcı olun ayrıca.
hemen coşulmaması gereken hadise.

(bkz: yetenek sizsiniz de türk bayrağına sansür/#18699460)
Az önce acun medya Twitter hesabindan bu konuda aciklama yapilmistir, ki özrü kabahatinden büyük diyebiliriz;

- Oy toplamada avantaj saglanmamasi icin türk bayragiyla cikisa izin verilmemekteymis. Teknik bir hataymis.
devlet reklam ücreti vermemiştir zahir!
bi amacı olmalıdır. belki çocuk bölücü, sansürledi ve farkedilmedi. fazla iyimser ama olabilir.
türk bayrağından prim yapılmaması amacıyla yapılmışmış. bak hele bak. seyirci de zaten dünyanın dört bir yanından geldi ya. mazallah türk bayrağını görüp fikrini değiştirebilir.
izleme, izlettirme diyerek eylem başlatılmasına karar verdiğim sansürlemedir.
Twitter Acun Medya Açıklaması ;

Yetenek Sizsiniz Türkiye'de yarışmacıların üzerlerinde ya da ellerinde bayrağımızı kullanarak oylama sırasında seyirciler üzerinde...

avantaj saglamasına izin verilmemektedir. Ekip arkadaşlarımız gereğinden fazla hassasiyet göstererek takım formasındaki ay yıldızı...

bu çerçevede değerlendirmistir. Yaşanan bu durum tamamen teknik bir hatadAn ibarettir.

Not: açıklama bu kim ne anlarsa , ne söylerse , ne küfür ederse , ne yorum yaparsa yasın. Buyrun.
acun'a yakışandır.
yaptığı açıklamayla tüyü dikmiştir.
yakında Büyük Türk Milleti de acun'u sansürleyecektir.
(bkz: özrü kabahatinden büyük)
(bkz: neden)
her yükselişin bir düşüşü vardır, acun kendi sonunu hazırlamaktadır.
bundan sonra kasıtlı olarak 'Ben bilmem eşim bilir' yarışmasını izlememi sağlayan ve herkesinde bu şekilde davranmasını istememe sebep olan olay.
bizim huyumuzdur zaten türk milleti olarak hainleri baş tacı etmemiz buda onlardan bitanesi işte.