En sevdiğim gazete. Güne ahmet takan ı okuyarak başlıyorum.
Havuz medyası dışında kalmış. Gerçekleri yazan milli ve vatansever duygulara sahip yazarlara sahip gazetelerin son örneğidir. Arada alıp okurum. Genelde de internetten takip ediyorum.
değerli yazarları olan tam olarak yandaş olmamasına rağmen bazı avellerin istediği gibi muhalefet etmediği için göt kılı olarak nitelendirilen gazete.
http://www.yenicaggazetes...suyunu-buldum-40793yy.htm
http://www.yenicaggazetes...le-cokertilir-40784yy.htm
bahçeli'den bağımsız ülkücü gazete .
En sevdiğim belki de okuduğum tek gazetedir. ahmet takan gibi kıymetli bir yazarı bünyesinde barindirir.
tasması salınmış it sürüsü gibi çoğalıp camı pencereyi indirip darp edilen yayın kurumu.. tek başlarına toplanıp bu kararı alacaklarını zannetmiyorum birileri tarafından fişfiklenmişlerdir büyük bir ihtimalle.. tabi ki yine ceza almayacaklardır.
eşkıyalar tarafından basılan gazete.

fikirlerini sevmiyoruz ama birilerine iftira atmadığı, satılmış kalem olmadığı sürece basın susmamalı.

akit denilen paçavra gibi gazete kisvesi altında yayın yapanlar bu iyi dileklerime dahil değildir.
madem o kadar cesursunuz neden hepiniz kar maskelisiniz? zürriyetini siktiğim ne idüğü belirsiz piçleri. başkanlık karşıtı bir gazete daha çıkınca başına gelen olaya bak. islamcılık adı altında bizansı getirmeye çalışanlar rahatsız olmuş.
http://www.yenicaggazetes...-yunan-isgali-40811yy.htm
yüksek ihtimal bahçeli taraftarı ülkücülerdir.
Kalemleri ile milliyetçi fikir mücadelesi veren birkaç yayın organından bitişir. Yapılan saldırıyı haketmiyor.
Muhalif ülkücülerdir. Yolları yolumuzdur. içlerinde çok sağlam kalemler vardır.
Muhalif ülkücülerin haber kaynağıdır. Severek okuyorum. Doğru haberleri ve güzel köşe yazıları var. Kimseyi yalamanın derdinde değiller. Kemik bir okuyucu kitlesi var. Bu son saldırıdan sonra daha geniş bir kitleye hitap edebilir.
başkanlığa karşı tavrı nedeni ile saldırıya uğramış gazetedir.
anlayın şimdi başkanlık neye hizmet ediyor.
bu ülkücüler de içki içiliyor diye mekan basar ama ülkenin karanlığa gitmesi için gıklarını çıkarmaz.
sizin ülkünüz emperyalizm olmuş meğersem.
Ülkenin en iyi gazetesidir, saldıranlar itin tekidir.
vatan ve millet sevgisiyle dolu, atatürk ilke-inkılaplarına yürekten bağlı kişilerin okuyabileceği gazete.
çok kemik okuyucusu olan bi gazete 7-8 senedir 55K tirajı var çok ilginç bahçeli'nin gazetesi ortadoğu 15K'dan 3K'e düştü ama yeniçağ hala 55K.
özde atatürkçülerin gazetesi olup gerekse ak-it, gerekse sözcü ve şu anki cumhuriyet gazetesinden daha objektif, daha gerçekçi ve daha vatansever bir muhalif basın yayın organı.
Tirajı mhp'nin gazetesi turkgun'un 5 katı. Internet sitesi ziyaretci sayısı, turkgun'un 15 katı.
Böyle eski ezgi grubu vardı. 90 larda
milliyetçi çizgiden ziyade, ulusalcı ve kemalist yayın politikası güden gazete. içerik olarak vasat kalsa bile kaliteli yazar kadrosu var. gün içerisinde göz attığım birkaç haber sitesinden biri.
sahibi iyi parti istanbul milletvekili Ahmet çelik dir.
türkçü/atatürkçü/merkez sağ tavır takınan taşaklı yayın organı.
her sabah okumadan kahvaltıya geçmediğim 2002 yılında "türkiye türklerindir" ve "dünyayı türkçe okuyun" sloganlarıyla yayın hayatına başlamış türk milliyetçisi atatürkçü gazete. imtiyaz sahibi iyi partili biri olduğundan mütevellit muhalif çizgide yürümektedir. uzun bir zaman önce bir yazarı mhp'lilerce saldırıya uğramış ve elbette bazı kesimler alkış tutmuştu. neyse çizgilerini bozmasınlar efendim.
şu sıralar haber değeri taşımayan reklam kokan içeriklere sahip olan yazılar barındıran bir kağıt parçasına dönüşmüş içi boş kağıt parcasi.

asagidaki linke bakınca ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız.
https://www.yenicaggazete...gu-cikmiyordu-524894h.htm
Severek okuduğum gazetelerden birisi. Muhalif ülkücülerin(iYi Parti, Zafer Partisi) haber kaynağıdır. Doğru haberleri ve güzel köşe yazıları var. Kimseyi yalamanın derdinde değiller. Bünyesinde çok değerli isimleri barındırıyor. Başarılarının devamını dilerim,birlikte daha nice tirajlara.
Mutlaka okuyun, okutturun!..
(bkz: Yeniçağ gazetesi)
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel