bugün

son üç yıldır bu hufeye inat yeni yıla işeyerek giriyorum. Sonuç : galiba işe yarıyor.*
kırmızı don giyerek, gece 12 de belgrad ormanlarında girersen nasıl geçer soru işareti!!! *
(bkz: )hurafe
(bkz: öyle bir geçer zaman ki)**
Acaip sıkıcı bi klişedir.
doğru olsaydı benim uyuyan güzelden farkım kalmazdı. kendimce çürütülmüş bir batıl inanış..
bir zamanlar bu yalana inandım ama farkettim ki bende tam tersi oluyormuş..yeni yıla hangi arkadaşımla girdiysem yıllarca görüşemiyorduk, kitap okuyarak girdim daha çok okuyayım diye ama o da ne? bir haftada bir kitap bitiren ben, bir yılda bir kitap bile okuyamaz oldum..uykuda girdim, uykuya hasret kaldım..korktuğum için bu yıl hiçkimseyle girmeden kendi kendime takılacağım..
Not: aldığım kiloları düşününce, acaba yemek yiyerek mi girsem?
yanlış olan önermedir. zira saat tam 23:59:59 zıplamış bulunmuşluğum var ama bırakın bütün yılı uçarak geçirmeyi anında yere düştüm.
Zenginliği ve zamansız güzelliği yansıtan, girift tasarımlı kaftanlardan oluşan cezbedici bir seçki sunan Dikisevi.com.tr, gardırop seçenekleriyle dikkat çekmek isteyen herkesin adresi haline geliyor. ister göz alıcı bir düğüne katılıyor olun, ister Ramazan Bayramı'nı kutluyor olun, ya da sadece sıradan bir günde kraliyet ailesi gibi hissetmek istiyorsanız, kaftan kiralama bireyselliğinizi ifade etmek ve kültürel mirası şık bir şekilde benimsemek için bir olasılıklar dünyasının kapılarını açar. Daha detaylı bilgi ve siparişler için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. https://dikisevi.com.tr
saçmalıktır.
ben öyle olduğuna inanmak istiyorum.
ne yani brad pitt'in yanında girince bütün yıl aynı yerde brat pitt'in yanında sabit mi kalıyosun demek???
kaderde ne varsa öyle geçer.
-gülümsee çekiyoruuum!

yeni yıl, bir fotoğraf karesi gibi donup kalmayacak arkadaşlar. geçip gidecek. dahası ve belki de en kötüsü; geçirip gidecek!

güç
fatura diyorum
hı hı kira
ya ya aidat falan
çalış
çalış
çalış
çalış

biraz dizi
bikaç film
bikaç gezmec
eve gelmec
eve gelmec
eve gelmec

su içmec
su içmec

çalış
çalış
çalış

yemek yemec
yemek yemec
yemek yemec

sıç
sıç
sıç

olduğun yerde ileri geri debelenmeye devam et
duvara çarptıkça uzadım san

2012..

meraba cüceyiz biz!

(bkz: anlatılan senin hikayendir)
yalandır. yanlıştır. kuşak asmayınız.
yılbaşi gecesi olabildigince dagıttıp, vicdanini rahatlatmak için uydurulmus bahane.
(bkz: vicdan masturbasyonu)
batıl inançlardan bir tanesi.
(bkz: ne yani bir yıl donsuz mu gezelim)

edep: sıçıyodum lan.
tamamen saçmalıktır. Uyuyarak girildiyse uyuyarak mı geçicek tüm sene?
(bkz: bıktıran klişeler)
kesinlikle inanmadığım bir safsatadır.
Yılbaşında bakırköy meydanda karnımı doyuracak bir mekan arıyordum.
(bkz: öyle bir dünya yok)
ama victoria's secret'la girilirse; o ayrı.
vallaha ben yatarak girdim ama eşşek gibi çalışıyorum. galiba ters orantı var. eşşek gibi çalışarak girmek lazım. ama yok o da olmuyo bi keresinde de eşşek gibi çalışıp yine eşşek gibi geçirdim demek ki herkes şu şekil girer şu şekil girer hiç kimsenin kimseye karışma hakkı yoktur özgürlüğü bi dir. haa yılbaşı kurban olduğum gavurlardan gelebilir amma lakin ki öyle değildir benim yorumlamam bu kadar.
(bkz: yeni yıla umumhanede girmek)
şu hayattaki en büyük yalanlardan biri.
Obezliğin sebebi anlaşıldı.
Yeni yıla, yenilip içilerek girilmemelidir.