bugün

sözlük yazarlarının sözlügün yeni yılını kutlamak için yazdıkları mesajlardır. bütün sözlük camiasının yeni yılını kutlar, yaratıcı, verimli, başarılı, güzel ve mutlu bir yıl dilerim.
tüm yazar arkadaşların, canların, dostların canı gönülden mutlu, huzurlu,sağlıklı ve kendisi için en iyisi olacak şekilde geçirmesi dileğiyle.
yeni yıLınızın cok cix geçmesi ve, merry christmas ruhunuzun hep var oLması diLeğiyLe..
yeni yılda tüm cılgılbelsler size calsın, noel baba yatıya kalsın, rte babayı alsın. amen!
ben noel dayıyım delikanlıyım, mesajımı beğenmeyeni sakatlarım.*

Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2008 no'lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle.. MUTLU YILLAR...
noel baba yeni yılda kendim için birşey istemiyorum ama şu yavaş sözlük için daha iyi bir server istiyorum.

bu arada, delikanlı adama benziyorsun, hani sakalların falan da ilgimi çekmiyor değil. ne bilim, hani olurya görüşmek istersen, adresimi biliyorsun. öptüm seni.
yeni yıl hepimiz için daha az ''sınavsız'' geçsin, daha az sınandığımız mutlu bir yeni yıl dileklerimizle efenim.
sözlükteki tüm yazarların yeni yılı kutlu olsun. ayrıca her yazarın yeni bi cebi olsun. çalsın, arayan hep o olsun.
yeni yıl yeni yıl yeni yıl yeni yıl sizlereee kutlu olsun...
yeni yıl yeni yıl yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun...
mutlu olsun insanlar mutlu olsun tüm evren..(nakarat)
yeni yılda hep birlikte, yeni yılda heyy heyy ....*
tanım : iyi seneler dileklerinin belirtilmesidir.
sözlükteki yazar kardeşlerimin, arkadaşlarımın yeni yılını kutlar ve her şeyin gönüllerince olmasını dilerim.
mutlu yıllar. 2008 yılı sana sağlık mutluluk ve başarı getirsin. getirmezse de siktiret daha bunun 2009 u var 2010 u var.