bugün

göt olma ihtimali içeren entryler barındıran başlık. terside mümkün pekalaa.
tasarım görücüye çıktıktan sonra mutlaka birileri tarafından yapılacak yorumdur. tercih meselesi şimdiden saygı duymak lazım.
(bkz: yeni tasarımın çok iyi olduğu gerçeği)
alışınca olur gibi duruyo sanki. güzel olmuş takdir ettim. kaliteli. bu tasarımda trollerin entry girmesi dahada zor olacaktır. zira tasarımın kalitesi altında kalitesiz başlık yada entry girmek utanç verdirir adama. beğenilmiştir. alışılması gerekmektedir. facebook a benzemiş mi ? benzemiş. iç açmış mı ? açmış. sevdik efendim vesselam.
doğru gerçektir. o yeni tasarım tıklanılınca cızzz diye bir ses belirir insanın içerisinde.
doğrudur. birçok hatalar ve eksiklikler vardır. lakin bunları tespit edip başlık açılmamalıdır. tek bi yerde toplansa olmuyor mu? beğenmeyen eski tasarıma geçebilirler.
herşeyimle katıldığım acı gerçektir.

(bkz: Büyük şeyler beklerdik)
facebok'umsu olduğu gerçeğinden daha has bir gerçektir.
ekşi sözlük betayla kıyaslayınca doğrudur.
gerçekten bu bokluğu fazlasıyla yaşadım bugün. ulan sayfanın yarısı açılyor gerisi kalıyor öyle. yeniliyorum yeniliyorum sözlük atıyor beni oturumum kapanıyor. ni lan buu?
nedense benim göremediğim tasarımdır.
bari renklerini değiştirsinler çok göz yoruyor facebook çakması gibi. evet.
ulan her pc den girmeye aklıma gelen başlık. bana css dosyası verin ben düzenleyeyim sonra siteye koyun bunu. 1 haftada rekor kırmazsa o zaman gelin konuşalım. söz tasarımınıza fazla dokunmayacağım sadece renklerini değiştireceğim.

bu kadar zor değil, css ile oynamak. bile bile yapmıyorsunuz, ulan siz yapmadığınız içi chrome için eklenti yazmış adamım ben. ayıp yahu. sevilmiyor işte bu tasarım. facebook çakması gibi.

özgün olun biraz! hangi kopya şirket ayakta durabilmiş?