bugün

"Yeni nesil kızlar birbirine benziyo, üf çok yapay .s" diye kızlara bok atacağınıza dönün de casual giyimin içine etmiş krolara bakın.

Çoğunlukla hemen her yerde bu tek tip erkeklere rastlamak mümkün.
Kas yapıp vücutlarını geliştirmekten beyinlerini küçültmüş olmaları en büyük özellikleri. O kadar kasın arasında beyin oksijensiz kalıp sıkışıyor mudur nedir.
Bu kadar tartismaya gerek yok.
Bu tek tip erkegi bir kiz,bu tek tip kizi bir erkek karsilayacak.
Sistemin yonettigi sekilde giderler.
Mecburdurlar.
-enerji içeceği içmiyorum, belki votkayla beraber olur
-kasim yok gotum gobegim var en kralindan
-standart giyinince bile penguene benziyorum, dar giyinsem hepten olay olurum o yuzden bol giyiyorum
-siyahtan başka renk tercihim nadirdir.
-saclari mecburen yukari kaldiriyoruz ne yapalim amk kafatasına komple yapistirip kask giymiş gibi mi gezelim
-tum yatirimim beyin ustune, sizinle schopenhauer'in fikirleri hakkinda tartisacak kadar bilgim yok felsefe ilgi alanima pek girmiyor ama schrodinger'in kedisi hakkinda tartisabilirim
-sigarama laf ettirmem, parliament'e laf edecek kadar hadsiz olmayin.

evet peki bunlari saydık, sonuç ? o kaslı keko kardeşlerim ayni anda 3 kizi götürüp yedek kulubesinde de 25 kiz tutarken bu gariban 2 senedir yalnız, ha bundan pek de sikayetim yok ama olsun. ölüp gitsem kimsenin ruhu duymaz, varlığımdan da memnun olan yok, dunyadaki erkek soyu tukense bi tek ben kalsam kadinlar yine benimle ilgilenmez.

yani ozetle siz zevklerinizle o tipleri yarattınız, sikayet etmeye de pek hakkınız olduğunu sanmam.
saçların yanını kazitip üstünü uzatıyorlar. yakışan var ama herkes aynı tipte gezince kusasim geliyor. ben büyüdüm galiba genç hemcinslerimi anlayamıyorum.
aslında dünyalılaşma gerçeğidir. kaçınız farklılaşabilecek kadar cesaretlisiniz ki! herkesleşmek...
Sakallar ve saçlar aynı kuaförün işi gibidir.
sakalın yüz hatlarını gizlemesinden kaynaklanmaktadır. sinek kaydı yeniden moda olmalı, acilen.
Kısmen haklı bir tespit.

Ancak Biz farklıyız da ne oluyor?

Giyim tarzım klâsik, senede 50 kitap okuyorum, yabancı dil öğrenmeye çalışıyor ve sanatla ilgileniyorum.

25 yaşındayım, hiç sevgilim olmadı.