bugün

hoşgeldin...

değerli bir aktristti aliye rona... genelde, kötü karakterleri hakkı ile canlandırabilmek zor iştir. bunu başarabilen sayılı sanatçılardandı. yeni versiyonu olarak seni takip edeceğiz. bakalım, o nick'in hakkını verebilecek misin?
Muhteşem türkçesi, edebiyat ve şiir tutkunu olması ve gerçeklerle ilgili düzgün tespitleri ile Türkiye ile ilgili umudumu arttıran arkadaşım.
şiirin , şarkının hakkını veren güzel yazar.
"sizi tanıdığıma yemin edebilirim"
emo olmaya özenmiş aliye ronadır.
binbir gecenin edasıdır.
sevmediğin birini sonradan delirircesine sevmeye başladığı için uykuları kaçan dertli ,hüzünlü cici insan.
tanıdığıma memnun olduğum yazarlardan. yaz için davetimi unutmasın. *
oldukça ilginç ve hoş bir nicke sahip yazar.
hayatını ne şekilde yaşaması gerektiğine inanmış bir yazar.*
güzel yazan etrafına da güzel yazmaya zorlayan birisi. en azından ben gaza geldim. uludagsozluk te özel öesaj kutumu ilk aydınlatan yazar. teşekkür ediyorum kendisine.
kayıplara karışmış yazardır.
dönmemekte direten yazardır.
nick altını doldurmaktan mutlu olduğum ve neden buralara bir türlü geri dönüş yapamadığını anlayamadığım yazar.*
Geri dönüş yapmışsa yeniden hoşgelmiş yazardır.
(#7911615) ile Çok önemli bir noktaya parmak basmış yazardır. sağolsun.
(#11334038) entry ile sabahlara kadar gördüğüm insan olabilitesi olduğunu öğrendiğim yazar. hoş gelmiş iyiki gelmiştir. **
kaliteli yazar...
verdiği tavsiyeler ile beni çok pis gaza getirmiş yazar. (bkz: şimdi onlar düşünsün) yardımsever ve anlayışlı olması da cabası. *
(#11331241)

misyon sahibi yazar kişisi ...
çok isabetli tesbitlerde bulunmuş film kişisi(ama yenisinden).
Çok orijinal bir nick olmuş. Bir de suzan avcı nick olarak eksik kalmış. O da olsa, tam yeşilçam ortamı olur.
uluda en samimi buldugum yazardir. cok sevgiler.
bir hukukçuları tespit etme mekanizması olarak tespit: hukukçu. sempatik, medeni ve borçların zorlu dolambaçlarında yolunu bulmuş ve yıpranmış , gerekirse herhangi bir şeye hasretinden pranga bile eskitebilecek hatun kişisi. sohbeti inanılmaz güzel. allah onların evlerine ateşler salsın sen üzülme. * dikkat edin karakteri çarparsa düzelemeyebilirsiniz.
muhtemelen sezen aksu aşığı yazar.
irem dericinin boş cerceve sarkısını dinlemiş yazar. iyi yazmalar cancan.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar