bugün

tbmm genel kurulunda kabul edilerek yasalaşmıştır.
http://www.haberartibir.c...eni-gorevleri-h12247.html

cumhurbaşkanı onayından sonra da resmen yürürlüğe girecektir.

hayırlı uğurlu olsun.

ben çok beğendim cidden. allah devletimize ve mitimize zeval vermesin, gayet de demokratik bir yasa olmuş. neticede devlet babamız, bizi dinler de izler de.

yani şu yasa ile yarın bir gün şirketinize birileri gelip tüm şirket bilgilerinizi, şirket içi yazışmalarınızı isteyebilir, size kimlik neyin göstermeden, bilgisayarlarınıza el koyup götürebilir.
burada sakın dayılanıp gelen adamları dövmeye falan kalkmayın. benden söylemesi.

evet, dediğim gibi ben çok beğendim. miti seviyorum, zaten bu sözlükte hakan fidan başlığını da ben açtım. yaşasın mit, görev verilirse seve seve yapmaya hazırım ayriyetten.
Mitlerin sınırsız yetkiye ve güce iten denetlenmesini engelleyen yeni yasa tasarısıdır tehlikelidir.
Bu AKP ne kadar aptal bir parti.

Çok seviyorlar böyle devlet-dışı oluşumları oluşturmayı. Cemaat bunlardan biriydi. Ağızları burunları her tarafları yandı, Türk milletinin de başına bela ettiler. Sonra dansöz gibi kıvıra kıvıra paralel yapı yalanları arasında sanki 12 yıl birbirlerini parmaklamamışlar gibi linç kampanyası başlatarak bastırmaya çalıştılar ki bence seçim sonuçlarını bir kenara bırakırsak cemaatin t'sine dokunamadılar. Ordan oraya adam sürüp durmakla olmaz bu işler, hepsi yine devletin içindeler.

E be adam hala yine devletin üstünde bir mekanizma daha niye kurarsın? MiT başkanını şuyu buyu kimse sorgulayamayacak, astığım astık kestiğim kestik. Bütün bunlar aynı cemaat hesabı güya RTE'ye korkunç bağlılık ve sadakat ile çıkar ekseninde yürüyor. ileride bir gün bunlarla ters düşsen bunlar yine cemaat gibi karşına çıksa ne halt yiyeceksin? Devletin bütün sırlarını bilen bir örgütte bütün ipler kayıtsız şartsız en tepedeki bir iki isme mi verilir? Böyle manyaklık nerede görülmüştür?

Farz edin ki RTE yarın öldü. Bütün bu belalar bizim başımıza kalacak. Niye uğraşıp duralım bunlarla RTE'nin egosu, parası şusu busu yüzünden?

Hala akıllanmadınız mı? ikinci paralel yapılara niye izin veriyorsunuz? TiP bile devlet-dışı bir oluşum kapa diyor kapanıyor aç diyor açılıyor. Bunlar ne kadar zararlı göremediniz mi?

AKP aptal ama ona oy verenler daha da aptal bir kez daha söylemekten gurur duyarım.
bir mossad olması için bu yasanın iki katı yetki verilmesi gerekiyor bu yüzden yetersiz yasa.
Kesinlikle desteklenmemesi gereken yasa. Onaylandıktan sonra nasıl senaryoların dönebileceğini az çok tahmin edebiliyoruz millete hizmetten çok çıkar ilişkilerinde kullanılacağını düşünüyorum. Güven 0
Ülke dış ve iç siyasette Esad-Esed üzerine inşa edildi.Demokrasi talebi,arap baharı açılım derken ülke tam bir diktatörlük rejimine dönüştü.insanlar maçlarda bile fişlenirken sadece sloganları susturmak adına şimdi de bir Gestapo yasası çıkarıldı.Bu düzenlemelerin ne demokrasi ile ne insan hakları nede özgürlüklerle hiçbir şekilde bağdaşır yanı olamaz.