bugün

ya sizin hiç mi tutunucak bir dalınız yok şu hayatta?? herkesin iletisinde abuk sabuk yazılar, saçma sapan bir iyimserlik.. yemin ediyorum saatlerce tokatlamak istiyorum bazen sizi. böyle ellerinizi sandalyenin arkasına bağlayıp ağzınıza koli bandı yapiştırmadan şap şap şap vurmak istiyorum yüzünüze. vahşice değil ama müptelası olacağınız şekilde. bak geçen gün tokatladığım 4ü kız 3ü erkek bir dansçı grubu az önce randevu istedi benden yine.. gelmek istiyoruz bu akşam müsait misiniz dediler. hayır dedim sözlükten 5 yazar var sizden iki dakka önce aradılar bu gece onları tokatlıycam dedim.. şimdi gelelim bu sözlük yazarlarını açıklamaya.... hazır mısınız?? şşşşşşşşşş... oooooooooooooooooooooooooooo.. eller ellerrrrrrr ........ ooooooooooooooooooooooooooooo üççççççççç,,,,,,,,,,, ikiiiiiiii,,,,,,,,,,,,, bir,,,,,,,,,,,,,,,,

ya heyecana bakkkk... james senna'nın sabaha kadar tokatladığı 5 ünlü uludag sözlük yazarı kimmm?????? ahahahahahahha.. zuhahahahahahahaha... kim?? kim? kim?????????????
gariban ve özenti biçaredirler.
yeni yıla evinde girecek ezik tarzı başlıklarla kendilerini yücelten insanlardır.
-ama umut var. her yeni bir yıl umut değil mi?
+tokatlama seansımız için lütfen özelden randevu alınız
yaşı küçük veya beyin kapasitesi küçük insanlardır.
yeni yıl geliyo ahahaaa ne güzel ne güzel yeni yıl yeni yıl. olaya bak yeni yıl gelmiş. ondan geri saymak için ne kadar hevesliymiş insanlar yahu. hayır ne var yani yeni yıla giriyorsan. bir sene daha gitti ömründen. yaşın ilerlediği için sorunların da artacak yas tutacağına ondan geriye sayıp mutlu oluyorsun. e yeni yıl umut veriyor insana. bak sen bak umut veriyormuş insana. yeni yılda şunu yapacam. yeni yılda kendime çeki düzen verecem. siktiri yersin yeni yıldan haberin olsun. hakikaten çok saçma yaa yeni yıl geldi napalım hadi yeni yıla sikişerek girelim. ne mutlu sana, aferin, alkış. hadi içelim yeni yıla kafalar güzel girelim. lan salak yeni yıla öyle girince ne oluyor. bi sakinleş debildenme. otur adabınla gezeceksen gez sıçacaksan sıç eyvallah da. yeni yıla girerken ben böyle mutlu olurum şöyle içerim, aptallaşma. sakin sakin derdinin, sorunun ne olduğunu düşün. yeni yıl hepimize kutlu olsun var bir de. niye ki ne olacak yeni yılda geleceği mi görüyorsun. neymiş iyi dilekmiş. siktir git burdan bana işe yarar şeyler söyle...
bir de sidik yarıştırır bunlar. ben sikiştim. bak bak bak. ben içtim hem de nişantaşında paranın amına koydum ama değdi. benim yılbaşı gecem senin yılbaşı geceni döver. sen naptın evdemiydiin tüh bütün sene evdesin o zaman(espriye bak). cevap olarak da yahu arkadaşım ne var yeni yıl geldiyse her zaman ne yapıyorsam onu yaptım. illa yeni yıla girerken eğlenmem mi gerekiyor. ben ne zaman mutluysam o zaman eğlenirim. durduk yere niye halleneyim deyince; aman sende amma kıt düşüncelisin yaa. siktir git burdan demek istiyorum ama kim sikecek şimdi...
(bkz: hristiyan)