bugün

(bkz: avrupa yakası)
Diziyi izlettiren adamın ata demirer olduğununun ıspatı.
volkan, selin ve şesunun diziye kattığı lezzeti, kapıcı gaffur, sacit, makbule ve tanrıverdinin tüm çabalarına rağmen katamaması.

sonradan gelen edit: gaffur ayrı bi ekolmüş, ben bugün bunu gördüm.
yeni kadronun gidenleri aratmadığı yeni avrupa yakasıdır.
artık mitleşmiş olan esprilerden kurtulacağımız, ilginç diyalogların görülmesi muhtemel, burhan altıntopla çenemizin ağıracağını düşündüğüm dizi.
burhan altıntopun 'panik yok, ben burdayım' şeklinde olaya yön vermesi beklenen dizi
(bkz: hormonlarina hakim ol)
eskimiş, marjinal ofis ortamıyla 'değiştin mi, bari tam değiş' diye kendisinden bahsettiren dizi
eskisine minnet okutturacağa benziyor. şenay hanım hariç tabi, saygılar. *
eskisini aratmayan hatta daha iyi olan dizi.
buram buram anadolu ve arabesk kokmaktadır.
kimsenin vazgeçilmez olmadığını, hala ayakta durarak kanıtlayan dizi.
gayet güzel toparlanmış dizidir. burhan altıntop olsun, makbuuule * olsun, elektrik bugie * olsun, ifot zaten tanrıçam; e daha ne olsun ama?
(bkz: biri beni durdursun yahu)*
(bkz: yeni anadolu yakası)
(bkz: yeni asya)
(bkz: yeni antarktika)
o zaman;
(bkz: yeni avrupa yakası dizisi)
beğenerek izlediğim dizi.
ama şu figüran kadrosunun eline replik verilmiyor olsa da en azından ön tarafta adam öldürüldüğünde dönüp bakabilsinler kardeşim.

kafede burhan ırzına geçilmiş gibi bağırırken arkadaki figüranların az önce mumyalanmış firavunlar gibi birbirlerine bakması çok sırıtıyor.

lan biz gerektiğinde masamızdan daha fazla yan masaya bakan neslin ahvadıyız. ayıp oluyor atalarımıza.
engin günaydın'ın önderliğinde süren dizidir. o da ayrılınca geriye posası kalmış biz dizi olacaktır.
bos vakitlerimde youtube'dan bana ata demirer'li bolumleri bulup izlettirme ihtiyaci hissettiren dizi.
şenay gürler ayrılmadığı sürece ağzım açık izleyeceğim dizi.
kadroya ve senaryoya bi lafımız yok da harbiden şu ofis-mekan olayına bir değişiklik getirseniz. sanki bayatladı gibi biraz. ha bir de ustalar ustası gazanfer özcan dan niye hiç kimse bahsetmemiş yahu. çok ayıp değil mi böyle bir ustaya.