bugün

Yorumları okuyunca şımardığım doğrudur, nerdeyse herkes ( kötü yorum yapanlar hariç) doğru yorumlamış. Anaç hayatını aşka sevmeye adamış, altıncı hisleri aşırı kuvvetli, sevmesinin orta hallisi olmayan kıskançlık duyguları fazlasıyla gelişmiş, neşe saçarken oturup ağlayabilen, kendini kolay kolay açamayan, geceleri hüzün bekçisi olan, yapılanı unutmayacak kadar fil hafızalı,kırıldığında kapanırsa eğer kolay kolay aşka teslim olamayacak olan, yolda gördüğü bebeği seven, eşine aşırı sadık ve aşırı sevmeye sevilmeye ilgiye muhtaç, sevdiği sevildiği şımartıldığı taktirde sizi dünyanın en mutlu erkeği yapabilen, romantik , aşırı utangaç bir yapıya sahip, aşırı bir anne aşkı olan ( bence çok güzel anne olacaksın diyen adam seni çok seviyorum) , doğayı , kitapları ve şarkıları seven, dostlukta en sağlam temelleri atan, sanılanın aksine saftirik değil ve hemen güvenmez bir nevi test eder, testi geçersen güvenir ve yakını olursun geçemezsen o sıradanlarda kalırsın. Güven konusunda aşırı hassas, merhamet ve acıma duygusu aşırı gelişmiş. Bide sanılanın aksine gözyaşlarını olur olmadık yerlerde ve herkesin önünde dökemez özeldir göz yaşları heran dökemez, yemek yapmayı sever, yaparsa güzel yapar hamurunda var anam, şiiri edebiyatı sever, geneli tombiktir ve güzeldir, ailesine ve evine aşırı düşkündür bütün ömrünü sevdiği adamla evin içinde geçirebilir. Gittiğinde tam gider ve gururunu ezmeyen kadındır. Gezmeyi sever, neşe şaçar , aşırı trip atar, ama sevdiğinden onlar hep.
inanılmaz derecede alıngandır.
ben farklıyım vs diye ortalarda gezmeyin o kelli. nasıl ben bütün yengeçlerle aynı kişiliğe sahip olabilirim ? yok arkadaşım ben doğum tarihimden dolayı bir burca ve kişiliğe neden bürüneyim.
kendinize gelin gızlar .
Cok naif düşünceli kadinlardir. Evlenilecek kadinlardir ama hep naif kibar duygusal olmuyo ışte azıcık eserekli olmak gerek.
Sezen aksu gibi hatunla aynı burçta olmanın mükemmel gururu.
Candır.
aranan kadındır. yengeç yengeçten başkasıyla anlaşamıyor biliyor musun bi yaştan sonra. *
Yükselenim canım burcum. En çok Yengeç burcunun özelliğini almışım sulugöz ve alıngan.
iki tane tanıdım ikisi de güzide ve hayatımın baş köşesindeki güzel insanlardır.
Alıngan sürekli ilgi bekleyen mizmiz kadınlar. Uzak durulması.
hafif mal olurlar. aslında hafifte değil, baya mal olur.

teyzemden bilirim*
Hangi burcun kadını makbuldür başlığında yazdığım gibi hayranı olduğum kadınlardır. Böyle narin duygusal olurlar sahiplenilmek isterler sadiktirlar. Tam benlik.
O kadar mükemmel olupta o kadar eleştiri olan tek kadın sanırım. Sadık, ailesine düşkün,duygusal,maneviyata düşkün,kıskanç,sahiplenen,sakin bide çocuksu allahtan belanızı arıyosunuz galiba?
Empatinin zirve yaptığı kadınlardır. Bu sebeple yengeç burcu erkeğiyle sıkıntı yaşar bu kadınlar.

Duygusal, anaç ve zekidirler. Sevsinler sizi.
Şarkılarına hayran olduğum kadın sezen aksununda bu burç olduğunu duydugumda bir başka sevdim burcumu be.
Tanıştığınızda güler yüzlülüğü ile sizi mutlu bırakan, espri kabulü yüksek ve eğlenmesini bilen kişilerdir. Fakat bu sizi yanıltmasın. Çünkü onunla sevgili olduğunuz an, o tatlı kişiliği bir anda kaybolur. Sizi sürekli denetleyen, hep mantığı ile olaya yaklaşan ve yanlışınızı gördüğünde hemen cezalandıran birine dönüşür.

Ama bağlılık ve sahiplenicilik yönünde bu burcun kadınlarından daha üstte olan yoktur. Onu kazanmak istiyorsanız, eğlenceli veya sır dolu bir kişiliğinizin olduğunu kanıtlayın ve kendisi ile uzun zaman geçirin. Kendisi ile ilgili çok şey anlatması, bir beğeni işareti değildir. Her derdini dinleyen "arkadaş" olarak kalırsınız. Sizi beğendiyse hediye alır ve küçük mutlu edici sürprizler sunar. Beğenmediği kişilerden biri iseniz, bu arkadaş olarak görüyorum'dan kurtulamazsınız ona göre.

Eş olduğunuz zaman sizden daha iyisini bulması, onun için hiçbir şey ifade etmez. Aldatmak, onun için bir ihtimal bile olmaz çünkü onun için sadece birlikte uzun zaman geçirdiği kişiler vardır.
Benim.
Keske olmasaydım.
Çok zor bir o kadar da güzel.
pinti olurlar.
Kadıniyla karsilasmadim ama erkeği oldugum icin biliyorum bu dünyaya uygun bir burc değil kesinlikle.
aşırı kıskanç olurlar.

kendimden biliyorum

ayrıca en küçük şeylerle mutlu olup,en küçük şeye bile üzülen insandır.
Gerizekalı farkındalığı düşük sürekli trip atan, stabil bir ruh haline sahip olmayan kadın burcudur.

Çekilmez derecede duygusal ve tripli oluyorlar.

Yengeç hatunla takılacaklara veya sevgili olacakların işi zor.
bir arkadaşımın anlattığına göre fazla duygusallar. bazen dengesizleşirler. içlerinde ukte kalan bir şeyi kolay kolay unutmazlar. kendi hataları geçicidir ama kendilerine yapılan ufak hatalarda her şeyi yakabilirler.

böyle değilse yengeç arkadaşlar kusura bakmasın, o arkadaşın yalancısıyım.
pıst pıssst... kahve içelim mi?*
30 haziranla burcumdur.
Bana göre en tarz ve deli dolu iki kadın tipinden biridir boğayla beraber. Ancak şahsi favorim yengeçtir zira boğalar dinlemez.