Az önce burcum sayesinde akılsız ve entrikacı mı ilan edildim yoksa bana mı öyle geldi hahajdhjssnsk.
Burçlara inanacak kadar akılsız olmayayım da bana yeter.
Uyanık geçinir. Gerçek bir şeytan kendisiyle tanışana şeytanın kendisi olduğunu zanneder.

Üzgünüm yengeç kadınları, güzel ve seksi olabilirsiniz, hamarat olabilirsiniz, kurnazlık yapabilirsiniz ama bu akılsız olduğunuz gerçeğini değiştirmez.
Kaşar kezbanlar. Nasıl oluyor aq demeyin oluyor. Hem kaşar kaşar davranırlar, sonra da bi gün bi anda cinsellik falan suç olmaya başlar. Aq daha dün memelerini açıp gösteren sen değildin sanki. Sonra da yaa ben hep yanlış anlaşılıyorum. Siktir. Yengeç burcu kadınına basssıp gidecek forvet lazımdır. Diğer türlü kaybedersiniz.
Bul beni premses dediğim burç kadınıdır. Balığı çeken bir bu bir boğa naparsınız işte.
Bu aralar kimle tanışsam yengeç kadını.
Güzellik, tatlılık karışık bunlarda. Yerim.
objektif görüşlerim:
- iyi yemek yapıyor derler: çok iyi yemek yapan ve bununla pek alakası olmayan yengeç kız arkadaşlarım oldu.
- duygusal derler: bence bunu iyi bir maske olarak kullanıyorlar
- yalan / entrika iddiası: yapanı da var, çok mert olanı da..

özetle, aslan burcu gibi 250 metreden tanıyacağınız bir burç değil.

fakat yengeç erkeğini hakikaten tanırsınız, "genel olarak da" tanımaz olsaydım, dersiniz.
Düşmanlarına acıdığım burç kadını.
Kendini şeytan zanneden ama çokça çarpılan, sevimsiz bir kadın.
ağlamayı sever, sürekli koruyup kollanmak ister çoğu.
nankörlük seviyeleri yüksektir. ben ne oldum delisi olabilirler.

mütevazı ve bencil olmayanını bulabilirseniz, neden olmasın.
yoksa aman aman.
Bu kadınların en güzel yanı, güzel yemek yapmaları. Güzel yüzlü kadınlardır da diğer yandan.

Onun dışında, çok uyanık ama bir o kadar akılsız kişiler oldukları için burunları b.ktan çıkmaz. Bunlarla arkadaş olanın da hep fedakarlık yapması gerekir. Ki sevgili olan, eş olan da herhalde organ bağışı yapmak zorunda kalır. Allah yardım etsin.
Yengeçler de duygusal manipülasyoncu.
Sözlükte orta derecede varlar iyi muhabbetleri vardır kavga gürültüden uzak durmaya çalışırlar iyidirler.
Gece Arabayı sahil kenarına çekip, kahve içerek yıldızları seyredeceğin sevgi pıtırcığı kadındır.
(bkz: Agucuk bugucuk)
Gayet anaç olduğu söylenilen kadınlarmış. Fazla anaç olmakta karşısındaki insanı sıkar be.
Bir yengec erkegiyle en son anlasacak kadindir. 2 yengec ile hayata gelen bir cocugu hayal edemiyorum.
Bu burç kadar seven sahiplenen evcimen biri daha varsa onu sevin. Ama yok.
beni burçların varlığına inandırdı bunlar. malesef olumlu yönde de olmadı. bakın, nerede bir yengeç burcu bir kadın tanıdıysam alayı trip atıyor. kendisiyle ilişkiye girecekseniz ya hepten ona adanacaksınız ya da yanından bile geçmeyeceksiniz. çünkü öfkelendiğinde duygularını size karşı bir silah olarak kullanıyor. mesela bir yerde sözleştiniz ve geciktiniz mi? bittiniz oğlum. gelmeyecek o. telefonlarınızı açmayacak, mesajlarınıza dönmeyecek. muhtemelen tıpkı adını veren hayvan gibi kabuğunun içinde bekleyecek. acı çekmenizden keyif alacak. cezanızı çektiğinizi düşündüğünde size geri dönecek ve hiçbir şey olmamış gibi devam etmek isteyecek.

peşinizden sizi koşturmasına izin vermeyin. o kabuğuna çekildiğinde, geri adım attığında siz iki adım geri atın. hatta gidip başka bir kadınla konuşun. sizi üzgün ve yenilmiş görmediği için çıldıracaktır. önce öfkesini üstünüze boşaltacak ancak etkilenmediğinizi görünce ayaklarınıza kapanacaktır.

şu an ilişkimin olduğu kadın yengeç burcu değil. zaten olamaz da, ben zerre uyuşmuyorum bu kafayla. uyuşabilen adam peygamberliğini ilan etse yeridir.
görsel
valla hangi yengeç kadını hayatıma girdiyse başta tatlı geldi sonra psikopat. uzak dursunlar.
güzel, alımlı ve duygusal kadınlardır. mutlu etmesi kolaydır. suyuna gittikçe size dünyaları yaşatacak ve aynı zamanda aradığım kadındır.
Bir ben var ki benim içimde benden öte benden ziyade diyen kadındır.
(bkz: barnum etkisi)
şakşakçıdır, bütün gösterilerin ardından alkışlarken ayağa kalkıp diğer insanlara da -bir bakıma- ayakta alkışlamak zorunda hissettirenler yengeç burcudur. isterseniz yapın bir anket; kesin yengeç burcudur bunlar.
zaten her şeyi abartırlar, olduğu kadar demeyi bilmez, üstüne giderler.
uğurlu taşı: mermer. uğurlu günü: pazartesi. pazartesi işte. anlayamayız biz, bir insanın uğurlu günü nasıl pazartesi olur anlam veremeyiz. rezzan kiraz gelse, yıldızlar yerlere dökülse, bakıp da çözemez bu saçmalığı.
Balık burcu erkeğinden çok, akrep burcu erkeğiyle astrolojinin en uyumlu çiftlerinden biri olacak kadındır. Fakat acı çekmek hoşuna gittiği için hiç anlaşamadığı yay, terazi, kova gibi burçlara aşık olur. Heyhat.*
Balık burcu erkeğiyle çok iyi anlaştığı iddia edilen burçtur. Ne boktan şeylere inanıyorsunuz.
güncel Önemli Başlıklar