bugün

entry'ler (131)

sabri nin fenerbahçe ye attığı gol

Rekabet kaliteyi getirir bizde cirkefligi kavgayi getiriyor. Birakin bunları uluslararası kupalardan haber verin. Boşuna birbirimizi yiyoruz. Hiçbir başarı yok. Adamlar gelip yıllarca yatıp eşleriyle beraber milli servetimizi doya doya yiyip gidiyorlar. Umurlarında degil. Alex, hagi gibi reyizler müstesna... bilmediğim goldür.

bir kadını tecavüzcüsüyle evlendirmek

Kanun hükmünde cebir ve tehdit bulunmaksızın gerçekleştirilen cinsel istismardan söz edilmektedir. Bunun türkçe meali diyor ki: 15 yaş altındaki bir kız çocuğu 15 yaş üstü bir erkekle rızasıyla birlikte olursa bu kişi yıllarca hapis yatmasın diye getirilmiş istisnai bir hükümdür. Yani ortada cinsel saldırı kapsamındaki tecavüzü tecavüzcüyü kayıran bir hüküm yok. Söylemek gerek ki 16 yaşındaki bir erkek çocuk bu birlikteliği yaşarsa hakim 16 sene veriyor yaş indirimi sebebiyle 12'ye indiriyor. Bir hayal edin çocuğunuzun 12 sene yattığını. Eleştiri yaparken şunu demek gerek: bu kanun sebebiyle 50 yaşındaki sübyancı pislikler bu hükme dayanip evlenme yaşını fiili olarak düşürmeye kalkabilir. Kanun koyucu maalesef bunu gözden kaçırmış. Eminim ki ceza hukuku duayenlerimizin yapacakları baskılarla doktrinsel direktiflerliyle failin 15-18 yaş arası bireyleri kapsaması için değişikliğe gidilecektir. Eleştirirken bilinçli ve yapıcı olmak gerekir. Riza esas riza dikkat edilmeli hüküm cinsel birliktelikte cebiri, tehditi kapsam dışı bırakıyor. 15 yaş altı bireyle cinsel ilişki cinsel istismar suçudur resen kovuşturulur ergine 16 ergin olmayana indirimle 12 yıl ceza verilir. Bunu yumuşatmak için getirilen bir hüküm. Tanım olarak da tecavüzcüyle evlenmek iğrenç bir durumdur.

öğrenciyi bedava bindirdi diye açığa alınan şoför

refah seviyemiz oldukça düşük olduğundan tüm insanlarımızda bir vahşilik var. bu iç anadolu gibi kuşaklardır yoksul olan bir bölgeye gittikçe iyice gün yüzüne çıkmakta. bu tarz hareketler ankara' da, yoz(laşmış)gat' da vb. şehirlerde her gün yaşanıyor. tabi ki öğrenci ve memur gibi okumaktan beli bükülmüş nüfus bu şehirlerin yüzünü güldürüyor. güzel bursa' mın da tek eksiği nitelikli bir üniversite zaten. hadi eksileyin müteahhit kılıklı yozgatlılar. verili koşllarda çok normal bir davranıştır.

komagene çiğköfte vs çifköfteci sait

Sait parçalar komagene ne be?

sıla nın sanatçı sayıldığı ülke

Sıla beni hem eğlendirmiyor hem de ben son şarkılarının gerçekten çok zorlama olduğunu düşünüyorum.

sıçarken sigara içmek

Sigarayı bıraktım adiler. Nefis bir eylemdir nefes gibi, kalp atımı gibi...

şeriat geliyor diye götü yanan solcular

Kardeş şeriat hükmü önce liberal ekonomiyi kaldırır. Bir düşün bakalım Mehmet akif' i süren nazım' ı neden sürdü. Neyse Arap sermayesiyle kol kola iş yaparken zor gelir. O solcuysa da şeriatla gelen sosyal devletten ( böyle olmak zorunda ) inan senden daha mutlu olur. Arap parası seviciler. Arap sevseniz yine din kardeşimizdir der saygı duyarım. Filistinli mazlumu bile, suudiler sınıf çatışmalarını ve israille gerilimlerini bize para karşılığı ihraç ettiği müddetçe sevdiniz. israille anlaşıp hemen sonrasında kimden izin aldınız diye ihlas grubuna kim salladı? Bir anda unutldu filistinli çocuklar? Hadi kardeşim hadi siyaset dediğin ekonomik ilişkiler ağının yapısal sonucudur ve sen bu yorumu yapacak nitelikte bir adam değilsin. Gerçekleşmesine bağlı olduğu ilk önermesi imkansız olduğu için komple saçma bir laftır.

kimsenin siklemediği yazarlar

Valla ben diyecektim de sıra varmış.

kamu malını yıkıp zafer işareti yapmak

Doğru bu 4 kişiyi ben tanıyorum. Şu zafer işareti yapan Refet bey. Refet Bele. Arkada sırıtan yancı ismet Paşa. Somurtan mavi montlu bıyıklı Kazım Karabekir. Şu sırıtan muhtemelen Falih Rıfkı Atay kemalist tavırların verdiği zevzeklikle sırıtmış. Gerçekten çok ağır söveceğim artık hakaret olacak bu ne Allah aşkına.

fahişelerin laikçilerden daha namuslu olması

Tuğçe sen misin? Zira makam, mevki ve koca bulmak adına bu kadar hür ve coşkulu dini zıplamalar birtek Tuğçe Kazaz'da var. Hani cemaatten ak partiye diyorum? Onun için bu aralar namus falan demeyin içinizi biliriz biz sizin.

dan bilzerian

Ne diyorsunuz be kardeşim. Hiç kimse bizim hakkımızda konuşmuyor hepimizin farklı farklı dünyaları var ama hiçbirimiz diğerimizi umursamıyor adam belli ki mücadeleyi kazanmış beyler...
Vasıfsız, mutlu ve zengin bir anadolulu.

kusura bakmayın galatasaray beşiktaşı rahat yener

Kusura bakmayın çok da sikimizde. Her gün şehit haberi geliyor, Türk insanı açlıktan kırılıyor, milyon dolarlar yabancı şoparlara dökülüyor, bir de birbirinizi yiyorsunuz. Kolay gelsin bu kafayla 14 M Güiza' ya az bile.

ankara soğuğu

inceden kendini hissettiren soğuktur. Orijinali için (bkz: beytepe)

anın görüntüsü

Fakirliğim, temsili değil.
görsel

kürt öldürmenin sevap olması

Bu tarzda sözler müslümanlıktan, türklükten ziyade bir insana yakışmıyor

yazarların en az 10 kez izlediği film

Lotr tabi. Arise arise riders of theodenn!!!

yeşil zeytin zeytin yağı kırmızı biber kekik

Salça (zeytinyağlı yine), omlet, peyniri ve çayı da katarsak ideal kahvaltı olur. Bir de tam buğday bazlaması varsaa hmhmfff... Aferin böyle başlıklar açın.

5 adımda neden araplaşmalıyız

Uyduruk trollsün. Gerçekten kötü. Asimile trollün saçma beyanıdır.

bacaklara masaj yaptıracak erkek bulamamak

Hg harun abi. Değişik triplerdir.

leyla lydia tuğutlu

Çok güzelmiş. Allah sahibine bağışlasın. Aktris.