cool erkek tir.
cool değildir öküz bile değildir bi sike yaramaz eninde sonunda başşak kadınıyla evlenir.
Oyunlarin sonunda karsimiza cikan canavarli bolum gibidir. Cok can verirsiniz ama oyunun sonunda prensese kavusursunuz misali zor adamlardirlar. Ki zaten yalnizliklari da bundandir. Ama pek tinlamazlar bu mevzuyu. Cunku yalnizligin kiymetini bile bilir bu herifler.
sığ erkektir, bencildir, yapması gereken birşeyi/yapacağını söylediği birşeyi ya hiç yapmaz yada yapar ama en yapılmaması gereken şekilde yapar.. kafası karışıktır.. bu böyle uzar gider...
ara ara sevimli olandır, kendilerini affettirmeyi bilirler, kin duymazlar, çabuk öfkelenirler ama hemen yatışırlar.
inanılmaz derecede çekici olan erkeklerdir.*
on numero adam değillerdir bir kere. kendimden biliyorum. yalnız kalmaktan hoşlanırlar. bu da demektir ki eğer onunla birlikteyseniz kendisine biraz yaşam alanı bırakmalısınız. işgal iyi bir şey değildir öyle değil mi?

erkek dediğin tripli olmaz ama yengeçse durum değişir. ota boka trip atarız. duygusallığımızdan ötürü olabilir. romantik oldukları söylenir ama ben sadece düşüncede romantiğim. pratikte hödüğüm. hayatı karşı tarafa zindan ederiz. yaşam alanı isteriz ama karşı tarafa bunu vermeyiz.

herhangi bir şeyi büyütmeye çok meraklıyızdır. unutamadığımızdan ileri gelebilir bu durum. bu konuda kadınlardan farksızız. 75 yıl önceki küçük bir anı laaaps diye önünüze getirebiliriz. bu sebeple sürekli kavgaya hazır olun. kavganın içinde bir ilişki arıyorsanız doğru adrestesiniz.

duygusalız dedik ama ağlamayız. benim kız arkadaşım zamanında kafaları yiyordu benim ağlamamı görmek için ama göremeden gitti kızcağız.

ilgilenenler mesaj atabilir. bu sıralar boştayım. ücret dolgundur...

düzenleme: adam artı oyunu geri aldı la. nasıl yaptın onu hacı? ücret konusu mu rahatsız etti? ışıklandır kutumu.
mensubu bulunduğum erkek grubudur. tek kötü yanımız kırılganlık katsayımızın yüksek olması, onun dışında aşk yaşamak için yaratılmışız. biraz şıpsevdi olduğumuz söylense de boştayken durum böyledir, eğer birini sevmişsek aşktan ölebiliriz. kendime küçük bir analiz yaptıktan sonra en önemli özelliğimizin sadakat olduğuna kanaat ettim. hiç olmadı ama yengeç-yengeç ilişkisini denemek isterdim.

(bkz: neredesin yengeç kızı)
-yalancı!
-ağlak!
-karaktersiz!
-obsesif!
-yalancı!
-ar damarı çatlamış!
-ağzı iyi laf yapan!
-yalancı!
-bencil!
-kinci!
-fil hafızalı!
-yalancı!
-dedikoducu!
-sünepe!
-azgın!
-yalancı!
Bende o grubun içerisindeyim

Pek ilgim yoktur astrolojiye

hayırdır para falan mı gelecek bir yerlerden heyecanlandırmıştır birden..
yengeç burcu erkeğinden çok alakası olmayanların hakkında atıp tuttuğu kişilerdir.

hakkımız da ki bir gerçek sıkıştığımız anda yengeç gibi yan yan ortamdan uzaklaşırız. *
dahili olduğum kategoridir.
hassastır.
alıngandır.
bağlanmaya meyillidir.
koruyucudur,sevdiğini sahiplenir.
çok iyi sevişir.
sikicidir efendim. sikeriz.
Allah belamı versin ben böyle bir duygusallık görmedim arkadaş. biri bizim gibilere bir dur desin.
kadınların en çok arzuladığı erkeklerin burcudur. deniliyor.
peki erkekler en çok hangi kadınların burcu istiyor sorusu gelecek olursak %80' i farketmez diyeceklerdir.
yengeç burcundan 3 burc ileri veya geri olanlarla birlikte olmaları gerekir. bu bütün burçlar için geçerli.
efendi görünümlü piçlerdendirler genellikle utangaçtırlar akıllıdırlar geneli yakışıklıdır.
sevdimmi bağlanır gönülden sever. kahrolsun bende o kategorideyim.
tatlıdır. gülümsemeyi sever.
Kanka olduktan sonra sevgili olmak isteyen erkek kişisi.
sevdiğine sarılır bırakmaz. başka kimseyi de gözü görmez. kendimden biliyorum.
benim 10 temmuz.. saf yengeç adamı..
Bir kızı hedef olarak belirleyip onun pesinden aylarca kostuktan sonra elde edip sonra soğumayı becerebilen yalnızken sevgili isteyip sevgili durumlarında yalnızlığı özleyen mensubu olduğum burç.
onu çözmeye çalışmayın. bir yengeç burcu erkeği en az bir kadın kadar karışıktır. kadınlar onu kandırırım zannetmeyin. çünkü erkekler arasında aklı kadınlar gibi çalışan erkektir. tek bir olaya milyon tane neden bağlayabilir. kurduğu senaryolara inanamazsınız. en iyisi onu yaşayın. boğa burcu kadınıysanız zaten onu elde etmişsinizdir. *
karakter yönünden eksi. tek eşliliğe inanmayan burç insanıdır.