bugün

enteresan iş ilanı veren kurum.

http://www.kariyer.net/il...ri-&tss=1&bsn=1ha ha...
kar kış sebebiyle kargoyla sipariş veren yerler dışında tüm mekanların gönderim dışı kaldığı sitedir.

aç kaldık iyi mi?
bu karda kışta siparişleri getiren kuryelerin kulakları andığı oluşum.
bir heyecanla ve iştahla yemek söyleyecekken ,tam da zamanında bakıma girmiş sitedir.
Burger kingden verilen siparisin 8425784267321683 kere aramaya ragmen 1.5 saat sonra 'atlandigini' ogrendigim sitedir. Capitol subesi acibademe acibadem capitole paslayip durmaktadir.en sonunda santral subesi siparisi getirir.igrenç burger ve igrenc otesi porsuk patetes kizartmalari gonderilmistir. Bir daha bulasmayacagimdir.
günden güne geçirmeye başlayan site.

Steakhouse Burger Menü 13,50 ohaaa lan.
yine bakıma giren site.
bu akşam üzmüştür.
an itibari ile sıçmış sitedir. hiç bir restauranttan sipariş veremiyoruz, öldük açlıktan.
üşengeç insanlar için hayat kurtarıcıdır.
yemek siparişi verirken bize sunulan çekiliş hakkından bugüne kadar bir şey çıkmayan web sitesi. her defasında başka bir şeyi seçiyorum ama nafile... %11 diye gözüken yerden seçtiğimde bile çıkmıyor. belki 50 sipariştir karavana...
başarılı bir yemek servisi.
(bkz: helal olsun)
geçen gece bakıma alınarak açlıktan kıvranmama sebep olmuş sitedir. hayır gecenin 3'ü dolap boş başka alternetif yok. ***
bazen karım zanettiğim site.
bazı restrontlar için söylemesi iyi fiyat farklarına sebep olan site. normalde burgerkingte 2,60 olan cheeseburger sitede 4 liradır. 1,5 kat daha pahalıdır. lakin dominos gibi siteler için fiyat farkı yoktur.
son reklam filmiyle akıllara durgunluk veren site. diyaloğa bakınız hele;

- karıcığım yemek siparişi vericem.
- adana mı yesseeek..? (allaaahınaaaa gurbaaaaan)

bomba karşılık hemen gelir..

- çin yemeğine ne dersin..?

adana ya da çin yemeği. neyin kafası lan bu..?
internetten yemek siparişi verebileceğiniz, etrafınızdaki restorant, fastfood vs. Firmaları tek bir yerde toplayan site.
an itibariyle ulaşılamayan site.

aç kaldık iyi mi.
harika bir sitedir; fakat 4 ayda 13 kilo almama sebep olmuştur. allahtan verdim kiloları; ama akıllandım mı? yok.
ayrıca sipariş getiren çalışanları güleryüzlüdür. buradan tüm çalışanlarına, özellikle de mcdonalds'ınkilere selam ve saygılarımı sunarım.
http://a6.sphotos.ak.fbcd...49_1899745_35392879_n.jpg
son zamanlarda viral reklam yapmaya başlayan internet sitesidir, ilk hamleleri, müşteri temsilcisi ile bir erkeğin konuşması artık dizilerden girip, bilmem nereden çıkılan muhabbetten sonra çok iyi reklam yapmıştır.
Daha sonrasında basit, komik ve akılda kalıcı bir televizyon reklamı yapmıştır (biraz geç bile kalmıştır 2 yıl kadar)
Reklam biriminin başında kim varsa doğru hamleler yapmaktadır,
Bunun yanı sıra doğum günümde gönderdiği video lu kutlama mesajı muhteşemdi.
girer girmez mutlu yıllar sana diyen site. harbi çok duygulandım piçler. *
istanbul'daki yeni ofisini webrazzi'ye açan site. video için http://www.webrazzi.com/t...77bebed27dc_4fbcf82b13dff

--spoiler--

Adamların neden bu kadar yaratıcı fikirlerinin olduğunu ofisten anlarsınız. özellikle araç asansörünü bir toplantı odası olarak kullanmaları bile mükemmel bir fikir. katın ortasında serverları var ve öyle iyi bir yalıtım yapmışlar ki ses gelmiyor. adamların yemekhanelerindeki duvar kaplamaları da ince düşüncenin özellikleri... bir de çalışanlar ortalama 24 yaşında imiş. o çağrı merkezi'nde çalışan ekibi de bu video sayesinde görmüş oluyorsunuz. adamlar çalışıyor mu, tatil mi yapıyor belli değil. *
diğer ofis ziyaretleri videolarını da izledim, ama yemeksepeti.com kadar çekici gelmedi. çünkü diğer videolarda bildiğiniz bir ofis hayatı var, ama yemeksepeti'nde hayat var.

--spoiler--
arkadaşımın yemeksepeti ismini kız ismi olarak ve her siparişinde notlar bölümüne ''uf çok acıktım hızlı gelsin pls'' gibi sözler yazarak, siparişinin çok daha hızlı gelmesini sağladığı site.
ilk kez bir saat önce kullandığım ama burger king' den büyük boy patates söylediğim halde orta boy patates getirdikleri süper yararlı site.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar