bugün

erkeklerin kralıdır. yalnız yapmayı bilmekle kalmayıp arada yapacaksa tabi. *
yemek yapmayı bilmediği gibi bunu marifet sanan geri zekalı erkekler gibi kimin ne şartlarda yaptığı belli olmayan dışarıda yapılmış yemekleri yemek zorunda değildir. sanki löküs restaurantlarda yediği yemekleri kadınlar yapıyor. yemek yapmak sanattır erkek bozmaları.
kadınsız bile yaşasa hayatta kalamayacak adamdır .
bu erkek yemek yapıyorsa, temizlik'de yapar, ev işlerini de yapar.
ve gerçek bir erkektir. erkek dediğin kimseye mahçup olmaz.
erkek dediğin tek başına yaşayabilmelidir.
benim lan o.
fajita bile yaparım.
yakın zamana kadar hep çekindiğim bir şeydi yemek yapmak ama artık daha fazla çabalıyorum ve en güzel yanı keyif alıyorum. bazen keşfedilmemiş yönlerinizin ortaya çıkması için bir dokunuş yada bir kıvılcım gerekir, ben şanslı olanlardanım, sihirli dokunuşu yaşadım. darısı diğer herkesin başına.
sevimlidir.
sırf kızlar kendisi için evlenilecek erkek, sexy, oyşhh yerim falan desin diye yemek yapmayı öğrenmiş erkektir.

ya adam yemeğini yapabiliyor, diğer ev işleri de elinden gelir az çok, bu adam niye evlensin senle ? üstelik senin aklında "bu adam yemek yapmayı biliyor, ohh o yapar ben yerim" düşüncesi varken! *

kısacası evlenilecek erkek değildir, evlenmez o seninle, gerek yok.
yemek yapmayı bilen, erkek takımı ülkemizde maalesef çok az. çoğu erkek takımı yumurta kırmayı bile beceremez. ve öğrenmek dahi istemez. bu işler, birazda yetenek meselesidir her erkek bu konuda yetenekli olmayabilir.

bazı erkek takımı da bu işleri çok iyi becerir fakat yapmaz. bu konuda maço olduğundan dolayı mutfağa girip salata bile yapmaz. lakin yemek yapmayı bilip evde eşine bu konularda hizmet ediyorsa takdire şayan bir durumdur. örnek alınması gereken bir erkek modelidir.
en ideal ailede yetişmiş bir insandır. erkek olsan da her şeyi bilmen gerekir, erkek dediğin her şekilde başının çaresine bakar nasihatleri ile yetiştirilmiştir. kibardır, saygılıdır, adamdır.
Issız adamla birlikte karizmatik olmuş olgudur. Daha öncesinde böyle erkeklere kılıbık ve kırık gözüyle bakılırdı.
bir gün benimde içinde olmak istediğim erkek tipidir. diğer erkeklerinde örnek alması gereken ve ihtiyaçların en başında olan yemek yemeyi kendi kendine halledebilme şansı verir. özenilmesi gereken erkektir.

(bkz: bir gün)
karşı cinsi sadece "çakmak" amacıyla kullanacaktır. acı gerçekler.
benimle evlenir misin yemek yapmayı bilen erkek?
evinde açma açanını, poğaça yapanını gördüm.

tebrik edilesi erkektir.
eve almayı planladığım erkektir. ilgilenenlerin özgeçmişini ve mayolu fotoğrafını göndermesi rica olunur.
kurda sorulan "neden bu kadar güçlüsün diye, kendi işimi kendim yaparım" soru ve cevabındaki kurttur o ya da bendir o.
Gunumuzde normaldir.
kadına göre: oyhhşşş dadından yenmez.
erkeğe göre: kılıbık lan o.
üniversite yıllarında evde kalıp yemek yapmayı mecburen öğrenmiştir. Evlenince yemek yapmayı bilmiyorum diye salağa yatar muhtemelen.
neden seksi ilan edildiğini anlamadığım erkektir. yemeği bana yapıyosa orası başka ama genel olarak karnını doyurmasını bilen erkektir en fazla.
kacirilmamasi gereken erkek modeli.
aşçıdır.
tek yaşayan erkektir.
evlenince yemek yapmaz olur.