bugün

onuncu nesil yazar.
entrylerini severek okuduğum ülkücü gardaş yazar var ol.
hayvanları seven insanların bu uğurdaki çabasını bir "rol" olarak gören beyni gözünden küçük yaratık.

Merak ediyorum da o dili olmayan hayvanların öldürülmesine hiç mi üzülmüyor?

ve acaba savunduğu insanlar için ne yapmış acaba, kaç fakire ne kadar yardımda bulunmuş?

Hayvan seven insan, canlıları sever. sırf hayvan için değil muhtaç insanlar için de uğraşır.

bu yazarımsı mahlukat insanlıktan nasibini almamıştır. Allah ıslah etsin. Amin.
(#28119473) lafa bak.

Ben senin sıfatına tüküreyim be. Sırf sağlıklı kaldıklarına inandıkları için binlerce yavru/ yetişkin hayvan katlediliyor ve bunu engellemek için uğraşan insanlara sen kalkmış laf ediyorsun.

Utan be!

gereksiz oksijen tüketen bir yazar.
sevdiğim ülkücü yazar kardeşim adamdır.
Tarafından seri açık oylandığım yazar sağolsun... Nickaltından anladığım kadarıyla ülkücüymüşte.. Dikkatimi çektin gözüm varol.
az evvel beni şuku yağmuruna tutan kardeşimizdir.
bilgisayardan duman geldi yeminle.
gene yapıyo.
şuku yağmurcusu kardeştir. okumadan eksi vereceğine okumadan artı versin daha iyidir. allah razı olsun.
Şu an seri artı veren yazar. iş üstünde yakaladım.
Okumadan artiladi beni. Samimi olmuyor bizimle deyılsın.
(bkz: pkk yı bitirecek müthiş proje/#28456255)

bu adam okur denilen cinsten bir yazar kardeşimiz. suriye ve kırım ile ilgili de çözümlerini bekliyoruz.
hoşgörü sahibi hümanist yazar, kendisi olmaya devam ettiği müddetçe, sözlük halkı olarak artı oylarla arkasında olmaya devam edeceğiz.
yüzyılın buluşunu yapmış.

(bkz: pkk yı bitirecek müthiş proje/#28456255)
ilginç bir anket oluşturmuş yazardır. etnik azınlıkların onur düzeyleri hakkında yaptığı güncel bir araştırma yapmaktadır kendisi. türk dünyası nobeli hak ediyor dedirten yazardır.
hadi yine iyisin yazarı.
Hümanist görünmeye çalışan teroristler tarafından eleştirilen yazar.
gecen ozelden sövdüğüm yazardır.
Aşk acısı çekmekte olan sevgi dolu bir kardeşimizdir. Bana abla demesi de sevgime sevgi katmıştır.
faşist uludağ yazarı.
Vatansever bir uludağ yazarı, tabi siz vataniniz olmadigi icin vatan sevgisini de bilmezsiniz, vatanseverlik fasistlikse beni de yazin canims.
(bkz: onuncu nesil silik yazar)
(bkz: onuncu nesil silik yazar)
Silik mi oldu o ya yazarıdır.

Edit: harbiden silik olmuş be. Ulan sevmiştim ben onu hayırsız insan bi veda eder bak şimdi kızdım.
gitmiş.

bir yazar.

erkek.

uludağ sözlük yazarı.