bugün

gitmiş.

bir yazar.

erkek.

uludağ sözlük yazarı.
Silik mi oldu o ya yazarıdır.

Edit: harbiden silik olmuş be. Ulan sevmiştim ben onu hayırsız insan bi veda eder bak şimdi kızdım.
(bkz: onuncu nesil silik yazar)
(bkz: onuncu nesil silik yazar)
Vatansever bir uludağ yazarı, tabi siz vataniniz olmadigi icin vatan sevgisini de bilmezsiniz, vatanseverlik fasistlikse beni de yazin canims.
faşist uludağ yazarı.
Aşk acısı çekmekte olan sevgi dolu bir kardeşimizdir. Bana abla demesi de sevgime sevgi katmıştır.
gecen ozelden sövdüğüm yazardır.
Hümanist görünmeye çalışan teroristler tarafından eleştirilen yazar.
hadi yine iyisin yazarı.
ilginç bir anket oluşturmuş yazardır. etnik azınlıkların onur düzeyleri hakkında yaptığı güncel bir araştırma yapmaktadır kendisi. türk dünyası nobeli hak ediyor dedirten yazardır.
yüzyılın buluşunu yapmış.

(bkz: pkk yı bitirecek müthiş proje/#28456255)
hoşgörü sahibi hümanist yazar, kendisi olmaya devam ettiği müddetçe, sözlük halkı olarak artı oylarla arkasında olmaya devam edeceğiz.
(bkz: pkk yı bitirecek müthiş proje/#28456255)

bu adam okur denilen cinsten bir yazar kardeşimiz. suriye ve kırım ile ilgili de çözümlerini bekliyoruz.
Okumadan artiladi beni. Samimi olmuyor bizimle deyılsın.
Şu an seri artı veren yazar. iş üstünde yakaladım.
şuku yağmurcusu kardeştir. okumadan eksi vereceğine okumadan artı versin daha iyidir. allah razı olsun.
gene yapıyo.
az evvel beni şuku yağmuruna tutan kardeşimizdir.
bilgisayardan duman geldi yeminle.
Tarafından seri açık oylandığım yazar sağolsun... Nickaltından anladığım kadarıyla ülkücüymüşte.. Dikkatimi çektin gözüm varol.
sevdiğim ülkücü yazar kardeşim adamdır.
(#28119473) lafa bak.

Ben senin sıfatına tüküreyim be. Sırf sağlıklı kaldıklarına inandıkları için binlerce yavru/ yetişkin hayvan katlediliyor ve bunu engellemek için uğraşan insanlara sen kalkmış laf ediyorsun.

Utan be!

gereksiz oksijen tüketen bir yazar.
hayvanları seven insanların bu uğurdaki çabasını bir "rol" olarak gören beyni gözünden küçük yaratık.

Merak ediyorum da o dili olmayan hayvanların öldürülmesine hiç mi üzülmüyor?

ve acaba savunduğu insanlar için ne yapmış acaba, kaç fakire ne kadar yardımda bulunmuş?

Hayvan seven insan, canlıları sever. sırf hayvan için değil muhtaç insanlar için de uğraşır.

bu yazarımsı mahlukat insanlıktan nasibini almamıştır. Allah ıslah etsin. Amin.
entrylerini severek okuduğum ülkücü gardaş yazar var ol.
onuncu nesil yazar.
güncel Önemli Başlıklar