bugün

yalan söyleyeni 9. nesile atarlar.
adam olun .
1. trollük yapma. yok, illa ki yapıcam diyorsan siklenmezsin hocu. bu sözlükte yeterince troll var.

diğer şartlarımı daha sonra bildireceğim, gidebilirsin.
(bkz: cin olmadan adam çarpmak)
yılın sonlarında 7.nesil yazar olmuş olduğumdan sınırı aşmak istemem sadece yazdıklarınız seviyeli olsun yeter. (bkz: fazlasıyla seviye aşımı olması)
yeni nesil sizin eseriniz olucaktır. ( ne dedim ben şimdi)
(bkz: yemek buldun ye dayak buldun kaç)
saat çok geç oldu hadi mışıl mışıl uyuyun... *
tek söz
-oku.
dokuzuncu nesil gelince tavsiye verin.
(bkz: yedinci nesile tavsiye veremeden, sekizinci nesile tavsiye veren, altıncı nesil yazar)
9. neslin başını daha gelmeden ezin. Askerde devrecilik neyse o hesap buradaki durum ona göre.
kafanıza göre takılın, format dışı olmamak üzere.
formatı çok dikkatli okuyun. her yazdığınız entry'nin sonuna swh koymayın. uslu bir çocuk olun. o zaman belki şirinleri de görebilirsiniz.
7. nesili fazla iplemeyin.

mutlaka, burdaki üst nesillerin 7. nesili küçük görmesi gibi durumlar yaşandığı için, 7. nesilden de sizlere taş atmak isteyenler olacaktır. bırakın atsınlar. sallamayın. geçin gidin.

akıllı insan, yazarın nesiline değil yazdığı entrynin içeriğine bakar.
ben altıncı neslim ben yedinci neslim diye böbürlenenlere aldırış etmeyin, buradaki herkesi toplasan bir nesil etmez.
beni örnek alın. 7. nesil'im ama hiç önemsemem bu nesil işlerini siz de öyle olun troll olmayın onun dışında istediğinizi yapın canlarım. (bkz: hadi klavyene kuvvet aslanım)
- bu başlığa kulak verin.

- sözlük formatı'nı okuyun. hatta ayda bir falan tekrardan göz gezdirin. ve unutmayın, burası inci sözlük değil.

- bir entry i yazmadan önce, ilk olarak başlıktaki entry lere tamamen bakın. ''bakalım yazacağım yazıyı, aynen ya da ona çok benzer olarak bir başkası yazmış mi'' diye. şayet çok benzer bir entry daha önceden yazılmışsa ve sizin entry niz yukarıdakinin haricinde ekstra bilgi içermiyorsa yazmayın.

- okuduktan sonra iyi-kötü-eh işte dediğiniz entryleri mümkün olduğu kadar oylayın. entry i özel mesaj yoluyla tebrik edip de, oylamayan yazarlar var. siz bunlardan olmayın.

- imla konusunda kararsız kaldığınız kelimeleri önce bir araştırın. yazımı hakkında emin olun, ondan sonra entry olarak yazın.

- alkollüyken entry girmeyin. sabah kalktığınızda kendinizi çaylak olarak bulabilirsiniz.

- ve lütfen:

(bkz: dahi anlamındaki de)
(bkz: soru eki mi ayrı yazılır)

doğruya doğru, sözlük ahalisi genel olarak bizden pek memnun kalmadı. sizin daha çok sevilmeniz dileğiyle...
ilkokul diploması alın.
kafanıza göre takılmayın.
ama rahat olun.
(bkz: sirkecidentrengider)
(bkz: avealı olmayanlara iyi davranın)
kendi neslinizle dayanışma içinde olun.
hemen bir birlik oluşturun.
aman sözlükte siyasi görüşünü belli etme.
sonra mâzAllah ters düşünen bir yavşak peşine takılır.
sözlükten bile atılırsın. sonra demedi deme.
siyasi başlıklara yazma,zira kimseyi memnun edemezsin.
"-de" ve "-ki" ekinin bir de en kolayı "şey" kelimesinin yazımını öğrenin de gelin. zira ben affetsem diğer nesiller affetmez.
ayrıca soru eki -mi nin ayrı yazılması gerektiğini bilmiyorsanız hiç gelmeyin zaten.

bunlar halledildikten sonra ihtiyacınız olan tek şey bir adet beyindir.
kucak dolusu sevgilerimi sunuyorum sözlük sizin koşturun efendim sözlükte...
güncel Önemli Başlıklar