bugün

yaşın insana getirdikleri kadın açısından 25 itibari ile mantıkmış. artık duygularını öteleyebiliyorlarmış. kadınların gösterdiği bu gelişim karşısında duygulanmamak gözyaşlarına hakim olabilmek mümkün değil gerçekten. menfaatleri doğrultusunda hareket etmek ne zaman mantıklı olmak oldu acaba merak ediyorum. artık aşktan öte iş aile yaş falan önemliymiş. öncelikle sen böyle bir beyanda bulunarak beyninin 24 yıllık psikolojik ve mental gelişimine karşı ya büyük bir hakarette bulunuyorsun ya da bir öz eleştiri yani kabulde bulunuyorsun. adamın işi gücü yerinde olsun parası olsun aşkın ne önemi var yahu değil mi mantıklı olmak lazım. bak kezo sen şimdi 24 yaşına kadar küçük dünyaları ben yarattım dedin ya hani o şimdi işi gücü parası yerinde olan düzgün adama pas vermedin ya o adam senin aşık olmadığın ama şuan mantık çerçevesinde mantıklı bulduğun adam haline geldi. zaten 30 a doğru da emin adımlarla yaklaşmaya başlamışsın evde mi kalasın doğurganlığını kaybetmeden dimi. tabi ki 'mantıklı' olmalısın. gün oldu devran döndü kızlar artık işi gücü parası olan herifler seçmeye başladı siz de seçilmeye. umarım bu mantıklı adamlardan birisine bu bahsettiğiniz iki yüzlülüğe göz yummasını sağlayarak onlara eş olabilirsiniz.
Duygusal stabilite. Allahtan.
Mantık.

Sikile sikile sikmeyi öğreniyosun. Duygu yok, mantık var.
20'li yaşlarda herşeyi en doğru şekilde yapabildiğimi düşünürdüm.şimdi 35'i deviriyorum geriye baktığımda esasında ne kadar çok yanlış yaptığımı görüyorum. Yaş insanı olgunlaştırmıyor ama tecrübe kazandırıyor.