bugün

belki de erkeğin jigolo olduğu ilişkidir. alan memnun satan memnun.
genç erkek için, yani 18 - 19 yas civarı, olumlu sonuçlar doğurabilecek hadisedir. zira o yaşlarda pek çok erkek kendinden yaşça pek büyük kadınlara ilgi duyar. genç arkadaş hem psikolojik hem de cinsel anlamda tatmin olurken, kendinden yaşça büyük sevgilisine de, özellikle yaş civarı 40 ise, sonu gelmez hazlar yaşatır. olumlu bir hadisedir.
(bkz: pınar altuğ)
(bkz: yağmur atacan)
(bkz: comandante pınar altuğ)
seda sayan
onur şan
taraflardan her ikisi de reşit olmuşsa sorun olmayacak bir ilişki bu. yaşlı erkekle genç kadın ilişkisinde olduğu gibi, kadının aman içerisinde oluşturduğu maddi imkanlar bu kez erkek tarafına sunulur.
cinselliğin tabu olması ve kadınların ilerleyen yaşlarda bunu tabu olmaktan çıkarması erkeğin lehinedir. erkek "verecek mi, vermeyecek mi" meseleleriyle uğraşmaz en azından.
bu da, cinsel heyecan geçtikten sonra bitmeye mahkum bir ilişkidir.
en sağlıkli ilişkilerin başında gelir.. olgun kadın gibisi yok, tecrübeli kadınlar daha çok mutlu ediyor.
(bkz: seni annem gibi sevdim)
(bkz: abla deme lazım olur)
büyük ihtimalde kadın tarafında para olan ilişkidir. kadın ölünce para erkeğe kalacak ve erkek de yeni sevgilisiyle parayı çatır çutur yiyecektir.
geçici ama uzun sürebilen ilişkilerdir.

bu tür ilişkiler yaşı küçük olan tarafa inanılmaz tecrübeler kazandırır. kısacası; özellikle erkekler için gereklidir.

nedendir, biliyor musun;
her gece rüyama girişin,
her gece şeytana uyuşum,
bembeyaz çarşafların üstünde;
o.v.k
yaşlı kadın tecrübesini konuşturur, genç eleman ise makinasını.
hiç tasvip etmediğim bir ilişki. duyduğum kadarıyla başlarda hoş gelip sonradan kusturuyormuş.
içinde bulunmadığım ilişki türüdür.
Benim ya benden yaşlı ya da 10 yıl sonra gene benim yaşlarda böyle bir ilişki yaşarım diye düşünüyorum. Her iki durumda da kadın 40 yaş ve üstü oluyor. Şu an 30'um kimseyi bulamadım. iş oraya doğru gidiyor. Çalışan Genç kızlar evlenmek istemiyor, evlenmek isteyen de kimseyi beğenmiyor. Yaşlı bir kadın bana yürüyecek ben de mecburen kabul etmek durumunda kalacağım, kabul etmezsem sap sap dolanmaya devam edeceğim. Bu işlerde hiç şansım yaver gitmedi arkadaş ya gitmedi.
Yaşlı erkek genç kadın ilişkisi nasıl normalse bu durum da normal karşılanmalı. sevene sevilene mutluluklar.
hele azgın modellerden biriyse değme keyfine denen ilişkidir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar