bugün

Devamlı özgürlük ve demokrasiden bahseden tkp'lilerin, yaşlı 4 adama iğrenç bir şekilde saldırmasıdır. Olayın bir diğer komik tarafı koskoca parti liderinin bile bu saldırıda bulunmasıdır. Erkan Baş arkasına aldığı 40-45 kadar erkek ve 10-15 kadar kızla tkp-fg * ye saldırması gerçekten onurlu bir duruş ve kendi siyasi fikirlerine yakışır bir saldırı olmuştur.

Komünizmin kanlı tarihi 65 yaşındaki bir adamın gençlerce sopalarla dövülüp köşeye sıkıştırılmasında ve suratından akan kanlarda tekrar canlanmıştır.

Videoyu çeken gencin ise yukarıdan sadece slogan atması ve birlikte bir fikri paylaştığı mücadele ettiği kişilerin yardımına koşmaması bir diğer bayağılıktır. ne olursan ol arkadaş bir fikri ve mücadeleyi savunurken bazı şeyleri göze alacaksın.

Burada saldırı anını görebilirsiniz.

http://www.youtube.com/watch?v=JNBfhPPVEwo

Burada da olay sonrası dayak yemiş yaşlı insanları görebilirsiniz. Fikri ne olursa olsun yaşlı bir insana vuramam şahsen. hele sopayla...O adama yumrukla vurmaya bile korkuyorsan elin acır diye erkeğim diye gezme güzel kardeşim.

http://www.youtube.com/watch?v=axAOxh9IX5M

Biri faşizm mi dedi?
dehşet verici bir saldırıdır. yaşlı bir insana bu şekilde vurulmamalı diye düşünüyorum.

görüntüler kötü.
sahte tkp'nin gerçek tkp'den intikamıdır.
şimdi tabii karşı taraf hem "hain", hem de "güçsüz" olunca,
şiddet meşrudur.
polisi gördüğünde götüm götüm kaçanların gerçekleştirdiği faşizmi yapanlardır.
olayin icerigiyle degilde verilen videolardan pay cikararak soruyorum.

yahu arkadas bir ambulanstan once hangi arada kameramanlar gelir olay yerine, bu sadece turkiye de olan bir durum mu disarda da olaylar boyle mi gelisiyor. bir vuku aninda polisten, ambulanstan once kamera goruyoruz. bunlarin sistemini polise veya saglik sektorune uyarlasak bir nevi hem guvenlik daha saglikli isler hem saglik sektoru hiz konusunda tavan yapar.
mevzu insan hakları olunca mangalda kül bırakmayan, lakin sosyalizmden ve inandıklarını söyledikleri ideolojiden haberi olmayan bu denyoların okulum bünyesinde müthiş teşkilatlı olmasından ve ilgi görmesinden tiksiniyorum. ne için dövdünüz o adamcağızı? gerçi pardon ya o yaşında cia ajanı amerikan köpeği vatan haini falan olabilir haklısınız.
her fırsatta milliyetçilere laf atan kancıkların eylemidir. olan ortadadır, bunlar en fazla bu kadardır.
ambulanstan önce kameraların gelmesi komplodur.
türkiye'de daha önce hiç görülmemiştir ambulanstan önce kamera...
hem de dövülen vatandaş mit galiba.
yoksa ne işi var kameranın orada?
olacak şey mi bu?

ben de düşünüyordum tkp vicdanen nasıl aklanır diye.
kolayı varmış lan.
al dayak atanı vur dayak yiyene.

yiyin birbirinizi boş beleşler.
faşizmi döktüğü kanda boğan yiğit devrimcilerdir. faşistin 80 yaşındaki dedesi, 10 yaşındaki çocuğu, kadını, askeri, polisi, öğretmeni,işçisi olmaz. Gördüğün yerde ezeceksin. devrim dediğin zopayla gelir.
bu ülkenin komünistinin de, ülkücüsünün de gerizekalı olduğunu gösteren videodaki tkplilerdir.

hayır amk sağcısı da, solcusu da derdini laf ile anlatamıyorsanız siyaset neyinize be amına koyduklarım.
anadol işin detayını muhakkak açıklayacaktır. biraz bekleyip öyle yorum yapılmalı.
olay yaşlı bi adama saldırmak falan değildir.
videoyu hazırlayanlar odak dergisi grubundan.
1920 tkp sinin devamı olduklarını iddia ederler.
"saldıranlar" eski sip*, şimdiki tkp*.

yaşlı adam ve çevresindekiler olay öncesi saldırmaya çalışmış, güçleri yetmeyince de
bu videoyu kaydedip youtube a vermişlerdir.
mesele ise kim tkp ismini kullanacak meselesidir.

not: tkp li olmamakla birlikte çok yakın arkadaşlarımdan her iki tarafıda dinledim.
tkp zihniyetinin açık göstergesidir.

edit: ülkücülerin yaşlı adam dövdüğünü hiç duymadım.
edit 2: ülkücü değilim akpliyim.
anadol'dan bizi seyrediyorsa bağlanmasını rica ettiğimiz video...
genel kominist tepkisi . hor görmemek lazım huyları bu . normal .
faşist değillerdir.
özgürlük kelebekleri onlar. *
bu başlık üzerinden ülkücülere bulaşmaya çalışan, che tişörtü giymekten başka atraksiyonu olmayan ambitleri var.
ihtiyar döverek mi devrim yapacaksın angus.
yaşlı adam denilen adamlar provokatördür.

şöyle oluyor, tkp li öğrenciler yayın satışı yaparlarken demir sopalarla "size burda dergi sattırmayız" diyen yaşla ağabeylerin ellerinden sopalar alınmıştır. ardından abi siz geçin kenara genç arkadaşlar gelsin onlarla konuşalım denmiş ve faşist ulusalcı vs hakaretlerinden sonra ilk saldırı bu yaşlılardan gelmiştir. her fırsatt oraya tesadüfen geldiğini söyleyen nine de bu amcalardan birinin yavuklusudur.

yaşlı adamlar arada kaynamıştır ama yapılacak bir şey yoktur. bu arada bu tkp 1920 nin gençlerinin de bir bölümü ya yukarıdan bağırmış ya da kaçmışlardır.
anadol'dan acilen resmi açıklama beklediğimiz konudur.
her kafadan bir ses çıkıyor hocam,
kime inanacağımızı bilemez vaziyetteyiz.
lütfen çıkın da aydınlatın bizleri!
(bkz: bunlar gerçek tkp değil).
(bkz: bunlar gerçek ateist değil).
(bkz: bunlar gerçek müslüman değil).
(bkz: çok yanlış anlıyorlar).
(bkz: hümanizm diye diye hayvanlaşmak).

bir dizi serbest çağrışım uyandıran olay.
anadol konuşmadıkça kimseye inanmayacağı durumdur.
tamam hocam, hümanizm beklemiyoruz.
olur, adam hainse, devrimci şiddet olaraktan bin kişi de dalarsın yani.
meşrudur.

ama üşüyoruz reiz. sözlerinle ısıt içimizi!
aydınlanalım, bilinçlenelim.
gerekirse biz de gidip dövelim hıyar ağayı.
babamızın oğlu mu amk!
doğrusunu yapan tkp lilerdir.

devrimci şiddetin haklılığı tartışılmaz. yaşlı-genç-kadın-çocuk-bebek fark etmez herkes devrimci şiddeti tadacaktır.
sosyalistlerden sportmenlik, adamlık, insanlık bekleyenlerin şaşırdığı olay.
komünistten ne zaman adam çıkmış ki şaşıralım?

bunlardan bi tanesine yumruk atınca faşist olursunuz.
hani orospu çocukluğunun da belli başlı sınırları vardır ya, he işte o sınırdan baya uzaklaşmış 50 tane orospu çocuğu ötesi tkplidir. ulan sizi tek tek yakalayacan tenhada.