bugün

Sen sok o lafi munasip bi tarafina madem... ultra kezban degil , extreme high premium elite kezomançi. Merhaba lafindan rahatsiz oluyosan arkadas eklemeyecen as simple as that.
Benim başıma da gelmişti bu bir kere. Meslekte taze günlerim, iş sebebiyle muhatap olduğum 60 yaşında bir davar, telefonumu müdürümden alıp (müdürün arkadaşıydı) sürekli arayıp rahatsız etmişti. Sürekli bir yerlere davet etmeler, size şehri gezdireyimler falan. Baktım anlamıyor gittim mecbur numarayı değiştirdim, sonra facebooktan bulmuş, yanlış anladınız diyor...

Ya allahın andropozlu sapığı seni ne yanlış anlayacağım. Git huzur evinde efendi efendi öl ne sarıyorsun kendinden 40 yaş küçük tazecik genç kızlara?

Bi de beklentin ne yani, harbiden sana mı bakacağız?

Şaka gibi bir bilinç tutulması maalesef.

Sözlükte de var bunlardan bu arada. Amman dikkat...

Aynen öyle.
ulan bir tarafdan hatunlar kim onlara yazılırsa versin istiyorsunuz

başka yerde de

"karakterli olsun" diye yırtınıyorsunuz.

süzme paradokssunuz aq.
napsın kendinden yaşlılara mı yürüsün? adam zaten yaşlı kadınlar da "kırk tırt" olduğuna göre.
doğru yapmaktadır.
Şey vardır bir de " onlar seni mutlu edemez ki. Daha kendi ne istediklerini bilmiyorlar ama ben seni mutlu ederim." Üzerine red yiyince de aşırı çirkefleşiyorlar mesela. Sanki sen salak, vasıfsız biriymişsin de mükemmel ötesi bir varlığı ellerinle itmişsin gibi...
35 yaşından sonra çoğu kişi önyargılı davranıp erkekleri/ kadınları romantik ve cinsel partner olarak görmezden geliyor. ee peki daha iyi aşık olmayacağını ve daha iyi sevişmeyeceğini nereden biliyorsunuz ki ?
önyargılar yüzünden yanlış anlaşılan bir durum. ee biz intihar mı edelim o zaman ? hep yalnız mı kalalım ?
son 22 saatte 54 giriş aldığına göre, bu başlık sözlüğün "bam telleri"nden birine basıyor.
Yaşlı adamın kendinden yaşlı bir neneye yürümesi, toplum normlarını aşacağından şansını öyle deniyor olabilir. Bu yinede iğrenç bir tablo oluştuğu gerçeğini değiştirmez.
(bkz: açmayın dedeler)
Ya yazmayim yazmayim diyorum da arkadasin bizim yasimiz kadar iliski gecmisi varmis (bkz: bi tek kulağının arkası kalmış)
Kendi yaşında da bekar kadınlar var. Onlara yürüsün. Bir gün kendimden yaşça büyük biriyle olmayacağımın garantisi yok ama olsa bile, bu normal değil bence.
kendini genç ve dinamik hissetirmesinden kaynaklanır.
55 yaşındaki bir adamın 52 yaşındaki bir kadına yürümesidir.
Kendinden yaşlılara yürümesinden daha doğru bir davranış tabi evli, ya da birini sevmiyorsa. Diğeri ucuzluk ve basitlik...