bugün

adam en son gençliğini ayhan ışık döneminde yaşamış ne yapsın ayak uyduramıyor gençlere. sesli güldüm olaya.
peki yaşlı amcalardan yorum olarak gelen hareketli kalplere, çiçeklere, dans eden çizgi karakterlere veya harfleri eksik ya da fazla yazılan kelimelere de mi düşmüyorsunuz darked hanım?
Allah a şükür yaşlı değilim haa.
hesap makinesi ile çekilmiş ve aynı pozun santimsel değişikliklerle 16 kez paylaşıldığı selfieler mi darked hanım?
ee biz intihar edelim o zaman. 35 artı biri olarak 20'li yaşlardaki ya da 30 bile olsa mutlaka güzel kadınlara bakarım, onlarla flört etmek, yatmak isterim ve 40 yaşımda da bu değişmeyecek. yani zaten istediğim gibi biriyle çıkıp yatamayacaksam hiçbir kadın girmesin hayatıma, razıyım.
düşündüren bir mevzu.insanların yaşa bu kadar takılması beni üzüyor hatta depresyona sokuyor.
(bkz: Karıncalar yiyeceğine amcalar yesin) diyen bir güruh da bunlara gaz vermektedir.
27-30umdan beri... birden nasıl olduysa döpyesli, öğretmeni, banka memuresi gibi kadınlar çekici gelmeye başladı.
ogün bugündür çıtırdı, lolitaydı, teen di... uzak geliyor bana.
Masum bir eylem. Daha doğrusu üstünde durulmayacak kadar önemsiz. O ne dedi,bu ne dedi diye düşünmek de gereksiz. Sana yazan başkasına da yazıyordur yani.
Birkaç yıl önce, hastane dönüşü Otobüste yaşlı bir erkeğin yanına oturmuştum.(amca ya da adam demek isterdim dilim varmıyor.)
o zaman erkek arkadaşım vardı, yanımda duruyordu. Kendi durağına gelince indi.
Utanmaz arlanmaz herif o indikten sonra bana asılmaya başladı. Ilk önce gideceği yeri bilmiyormuş gibi numara yaptı.(Meğer 45 50 yıldır orda oturuyormuş inmeye yakın söyledi) durağa gelince haber veririm dedim. Sonra arkadaşından onun 20 yaş küçük genç karısından, çoluğundan çocuğundan bahsetmeye başladı. Benim kafa zaten iyi değil kalkıp yer degistiremiyorum. suratına bakmadığım halde imalarda bulunmaya başladı. Taciz ediyor desem yaşlı ak sakallı adama iftira atıyor derler diye ya sabır çekip oturdum. Sonra Ters ters cevap verdim. Şükür ki yakın durakta indi.
Sonra çok pişman oldum onu otobüste rezil etmediğime.
Yaşlı bir insanın karşıdan gelen yaşça daha ufak bir insana karşı yürümesidir.
yürürken nefes nefese yorulurlar ama karı kıza yürümeye dermanları var.
Ne var bunda ya..
Adam Allah'ın selamını vermiş. Almanız gerekirdi. Hemen art niyet aramayın.
30+7 olarak yaşımı göstermediğimden yürümek bazen doğal geliyor gibi gibi.
Iskender diyari bursadan selamlar
Yarı sapık amcalar onlar. 65 yaş üstü olupta 30 yaş altı kadınlara kim sulanıyorsa benim gözümde yarı sapık ki bence çok varlar. Tiktok'ta o dans eden,soyunan kadınlar da onların parasını yiyor zaten.
yürüyen üniversitede kelli felli bir adamsa , dikkatli olmak lazım. o yürümeye çalışırken siz araya kocaman bir mesafe koyacak şeyler söyleyin: "Buyurun sayın hocam, siz benim büyüğümsünüz, size saygım sonsuz, bilginiz ve görgünüzle kendinize hayran ettiniz, sizin samimiyetiniz bana bir baba hissi veriyor, keşke evladınız kızınız olsaydım....vb." gibi laflar ederek onu mahçup etmeye çalışın. Yoksa ilerde başınıza dert olabilir, kariyerinize son verebilirler. Sırtlanları ürkütmemek lazım.
O yaşlının kim olduğuna bağlı gençler biraz da. Siz George clooney gibi olduktan sonra 50 nizde 19 luk hatuna yürüseniz de “yaş farkı çok mühim değil” e döner o iş rahat olun.
30 yaşındaki adamın 20 yaşındaki birine yürümesini geçtim muhabbet kurması bile saçma. Ne konuşacan elin ergeniyle aq.
30 dan sonra gençlerde ve yaşıtlarda iş olmadığını anladım. 35 ve hatta 40 ve üzeri milf kategorisindeki kadınlar en iyisi. şimdi onlardan biri ile birlikteyim ve herkese tavsiye ederim. mutluluk huzur buymuş.
Merhaba demis adamcagiz girdigi triplere bak ultra kezbanin .
merhaba demiş yani illa yürümüş mü oluyor böyle diyince? izmir'den selamlar da demiş hem.
Arada bir 10 yaş durumu kaldirir. Ama kizin yaşi çok küçükse 20 gibi olmaz. Ama erkek 40 kadin 30 ise olabilir. Bu biraz da kişilerin karakteri , olgunluklariyla da ilgilidir.
bu ülkenin kızları çekilmez gerçekten.
denilecek bütün şeyler denilmiş, verilecek bütün saçma cevaplar da verilmiş.
görsel
Şimdi bu adam sözlükteki yaşlı genç farketmeksizin yürüse, aynı yorumları yapabilecekler mi merak etmekteyim. Sanki kendi yaşında yürüyen herkese ışık yakıyor amk kezbanları. mesele yaşlılık-gençlik değil, mesele karizma, başarı, para, tip... bunların birkaçı bir arada olunca götünüz düşüyor ey sözlük kızları. lan biraz salın kasmayın yav...
görsel .
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar