bugün

(bkz: astral seyahat)
(bkz: giyotin)

Böyle kafayı koparacaksın ruh hem bedende hem de dışarıda olacak. Birkaç dakika idare ediyor.
En kolayı Uyumaktır.
(bkz: rüya görmek)
En etkilisi astraldir. (bkz: anne ben astrale Çıkıyorum) (bkz: tamam yavrum Çok gecikme)
Astral seyahatle mümkündür ve oldukça basittir. En önemlisi inanmaktır.

ilk önce hiç kimsenin sizi rahatsız edemeyeceği bir ortam seçin. Ben ilk gece 3'te salonda denemiştim. Neyse koltuk veya yatak birine uzanın. Gözlerinizi kapatın. Hiç kıpırdamadan düşüncelerinize odaklanın. Sonra düşüncelerinizi sanki bir altyazı geliyormuşta onu izliyormuş gibi izleyin. Sonra hic birşey düşünmemeye çalışın zihninizin temizlendiğini düşünün.

Bedeninizin uyuştuğunu fark ettiniz mi? Güzel, gaipten sesler duyma (cama birinin tıklaması, takır tukur sesler, kulak çınlamaları gibi) ve gözünüzde beyaz girdap canlanmaya başladıysa teknik uygulamaya geçiyoruz.

Benim kullandığım tekniği anlatacağım. Bedeninizin yukarı aşağı sürekli sarsıldığını düşünün ve ruhunuzun çıkmaya başladığını imajine edin. Gaipten gelen sesler artıyor ve farklı birşeyler hissetmeye başladıysanız doğru yoldasınız ve yüzde 80'ini başarmışsınız demektir.

Burası çok önemli! Sürekli Bedeninizin sarsıldığını düşünmeye devam edin, imaje edin. Ve beynin gücünle tanışacaksınız. Vücudunuz gerçekten sarsılmaya başlayacak. (Benim ilk denememde ayaklarım yarım metre kalkıp iniyordu.) burada korkarsanız başaramazsınız. Sarsılma ayaklardan başlayıp vücudunuzu saracak ve ruhunuz bedeninizden ayrılmış olacak. Eğer korkarsanız ruhunuz bedeninize geri dönecektir.

E peki ben yaptım mı istem dışı olarak evet. Ancak bir daha kendi isteğimle yapamadım. en fazla sarsılma evresine gelebildim. Korkunuzu yendikten ve inandıktan sonra çok rahat yapabilirsiniz.