bugün

güzel kitaplar, yazın klima, bazı şarkılar, çocuklar, masumiyet hissi ve karpuz. bir de kahve.
Bir gün. Mutlaka bitecek olması.
kız/erkek arkadaş (müstakbel eş). bunu da sırf kırk karakter girmiş olmak için yazıyorum.
mana'dır sanırım. maddenin ardındaki sırdır.
Müziktir, en azından ritme kaptırdınızda bir an için şu saçma diyardan kaçmanın en iyi yoludur.
umutlar. hayaller. bir re Ümit besen.
sevgi , masumiyet , kalbin kelebek gibi pırpırlaşması .
Metrobüstür.

Şaka şaka değildir.
doğmamış ya da ölü muhafazakarlardır. Etrafta bir tane canlı muhafazakar bile olsa o kahpe size karışıp hayatınıza müdahale etmenin yolunu bulur. Bu da hayatı katlanılmaz hale getirir. Death for yobaz team!
yeryüzündeki yaşam en büyük heyecan kaynağıdır. En büyük görsel güzellik ve en büyük entelektüel ilgi kaynağıdır. Hayatı yaşanmaya değer kılan çoğu şeyin en büyük kaynağıdır. (bkz: David Attenborough)
"Sadece,canım isteyince ölmek elimde olduğu için yaşıyorum"

dedi kolpa cioran ve 84 yaşında öldü. canım ya kıyamam...
eninde sonunda ölecek olmanın verdiği huzur.
ilkbahar, kitaplarım, kahvem, deniz, suyun altı, kedilerim, balıklar.
seyahat etmek ve yemek yemektir.

sevişmek ve aşk yaşamak geçicidir.

bir de battlefield 4 te multikill yapmaktır. sizin a.. korum lan. dağılın...laaaaaaan. tak tak tak.
yedili plase oynamak.
sol memenin altındaki cevahir.
ailedir. annedir. sizden bir şeyler bekleyen insanlardır. bir de bu yaşamda somut olarak yalnız olmamaktır. sonuçta yaşayan insanları görüyoruz. görmeseydik bir anlamı olmazdı. böyle.
Küçük mutluluklar ve mensubu olduğunuz din. Dininiz dünyayı anlamlandırmanızı ve hayatın ölümle bitmeyeceğini size müjdeler.küçük mutluluklar ise ' işte bunun için yaşıyorum' demenizi ve hayata sarılmanızı sağlar.bu muhteşem dekor bizim için var. Bunun değerini bilip rolümüzü iyi oynamak gerek.
ailedir kısa ve öz.
seyahat etmek , müzik , seks .
Müziğimdir. Hissetmektir o derin duyguyu.
inanç ve iman.
Uyuduklarında bile özlediğim bi uyansalar dediğim çoğu zaman çileden çıkarsalarda hayatımın en değerlileri olan yeğenlerimdir.
tayyip'i başkan yaptırmamaları.
Bazen uyumaktır. Onda düşünmek yok, endişelenmek yok. Yok yok kısacası.