bugün

Benim hiç yaz aşkım olmadı
Benim hep yaş farkım oldu, diğer yanımdan.
Yaşlarım çok oldu, bazı farklarımdan sebep.
Sebebim olmadı hiç gitmeye, yaşımı dindirmeye.
Sevdaların yaşı yoktur. Ruhların yaşının olmadığı gibi.
en fazla dört yaş olmalı fazlası aynı espriye gülebilmelerini engeller zaman farkı artık çok etkili gibi.bide en önemlisi erkek küçük olamamalı
Çağ farkı yaratır. Siz 90'larla nostalji yaparken diğer zat-ı muhteremin gençliği 70'lere denk geliyordur kendinizi uzaylı gibi hissedebilirsiniz onun yanında.
kişiden kişiye, ilişkiden ilişkiye değişebilir. Kimi için yaş önemli değil ruhlarının uyumu yeter kimi içinde sırf çıkar ilişkisidir
10-12 yaşa kadar sorun çıkmaz. Sonrasında zor usta.yas farkı çoğaldıkça yakin zamanda hem psikolojik açıdan hem kültürel açıdan , ileri ki zaman da ise fiziksel açıdan sıkıntı doğurur.
Kadın büyük olduğunda ciddi sorunlar doğurabilecek ilişkilerdir çünkü erkek zaten geç olgunlaşan bir yapıya sahip, ama erkek büyük olduğunda bir yaşa kadar normal, bkz dedesi yaşında adamla birlikte olan kadın normal değil.
Kadının büyük olması genelde sorun olarak nitelendirilse de bu durum tamamen erkeğin olgunlaşmasına bağlıdır.

Erkek yeterli zihinsel olgunluğa eriştikten sonra yaş farkının zerre önemi yoktur.
10 a kadar yolu olabileceği düşüncesindeyim. O da hem olgunluk hem de fiziksel açıdan çok fark olmadıkça.

Yahu siz sevin de, yaşmış cartmış curtmuş karıştırmayın. Sevin, evlenin, mutlu olun arkadaş.
genellikle kendimden büyüklere ilgi duyduğum için yaşamış olduğum ilişki. en son flörtleştiğimiz kişiyle aramda dört yaş vardı yanılmıyorsam.

lise 1 ve 2'de benden üç yaş büyük biriyle ilişkim olmuştu. gerçi onun sonu felaketti ama neyse.
maksimum 3-5 arasında olacak. fazlası bizi aşar la.
mutlu olduktan ve anlasabikdikten sonra yas teferruattir.
4-5 yaş normalidir. Erkeğin büyük olması koşuluyla
Benden 12 yaş küçük biriyle görüşüyordum ama yürümedi. Bunun bir çok nedeni olabilir ama bence en önemli nedeni dünyaya farklı bakmak.

Ben hayatı sosyal medyaya endeksli yaşamıyorum. Akıllı telefonum var ama sosyal medya hesaplarım aktif değil. Her dakika durum güncellemesi yapan fotoğraf paylaşan insanlar kendi yaş grubunun anlayışı ile davranıyor.
Zannımca erkeğin biraz daha olgun olması ilişkinin bekâsı için oldukça önemli. En az 3 yaştan yanayım ben.
Kafa farkı olmadıktan sonra problem Yok gibi.
Mühim olanı düşünce ortaklığıdır, yaş sorun edilmemelidir.
üçüncü kişilerin çenesini yoran ilişkidir.
Bir erkek 28 ise kadın 20 olmalı efendim. Erkek büyük olunca ilişki daha bir yürür çünkü erkeğin sorumluluk duygusu gelişmiştir ve hanımını şekillendirir.
aralarında para pardon aşk varsa bize söz söylemek düşmez.
Birden bire aklıma The reader filminin gelmesi.
kesinlikle en fazla 5 olmalıdır...
gençken fark edilmiyor belki ama ileriki yaşlarda birçok kadın var eşiyle gezmeyen, onu yanına yakıştıramayan.
eyin farkı yoksa makbuldür. konuyu pek uzatmayın.
Peki 25+ ya da 30+ olan bi kadın neden 21-22 yaşındaki veleti çeksin? Neyini çeksin? Neden böyle bir çocuktan heyecan duysun ki?

Hani 25 yaşaltı erkekler diyor ya, 30 yaşındaki kadınla ilişki harika olur diye. Size göre uzaktan harika görünebilir ama 30 yaşındaki bir kadın kendinden küçük olan, gelecek vaadetmeyen böyle ilişkiye girmez, hiç heyecan yapmayın sözlük gençleri.

erkek kadından en az 5, en çok 15 yaş büyük olmalı ki o ilişki dengelensin çünkü erkekler gerçekten çok geç olgunlaşıyor. Mesela ben 29 yaşındayım, 35-45 arası bir erkekle mutlu olabilirim, beni ancak o anlar. 25 yaşındaki çocuk ruhlu erkekler değil. Aksi bir durum sadece fuckbuddy ilişkisi olur, kimseye mutluluk getirmez.
Yaş denilen olayın tamamen rakamden ibaret oldugunu unutmayın. Ha 10 yıl önce ya da sonra dünyaya gelmişsiniz. Hiç fark yoktur. Önemli olan şu hayatta ne yaptığınız ve ne yaşadığınızdır. 40 yaşında adam boş yaşayıp 25 lik kıza ne verebilir ki?
Ya da 28 yaşındaki bir erkek 40 yaşında bir kadına çok şey verebilir. Bu tamamen yaşantıyla ilgilidir.