bugün

jöleli saçlarla yapıldığı takdirde göz yakan eylem. hele bir de görüş mesafesini 6-7 metreye düşüren yağmurlarda.

halı saha maçlarından maksimum zevk aldıran eylem. herkes tsubasa ozhora moduna girer inceden. ben mi? tabii ki genzo wakabayashi.
çok eğlenceli bir aktivitedir. ancak, yağmurun şiddeti işleri bozabilir. maçı, yağmur çiselerken oynuyorsanız müthiş bir zevk yaşarsınız. zira, yağmur sizi etkilemez. eğer çok yağmur yağmıyorsa görüş açısı çok düşmez ve korkarak oynamazsınız. çünkü şiddetli yağmurlarda yer çok kayganlaşır. aynı zamanda eğer yağmurluksuz oynuyorsanız üzerinizdeki giysiler çok ağırlaşır ve koşmanızı, mücadele etmenizi engeller. ama çok şiddetli olmayan yağmurda maç yapmak çok zevkli bir şeydir. yine de dikkatli davranmak gerekir. eğer yer kayganlaşırsa dengesiz bir şekilde düşmeniz sonucunda ciddi sakatlıklar yaşayabilirsiniz. (bkz: kol kırılması)
kalede duran için işkenceye ve geçen günler sonucunda zatürre'ye sebep olacak olan eylemdir. şayet bardaktan boşanırcasına yağan yağmur sonucunda kaleci olanın üzerine ekstra 3 kilo yük biner. zıplamaya bile zıplayamaz. **
total sürüncemelere nazire yaparcasına ''yağmurda maç daha zevkli olur aga'' dolduruşlarıyla sahaya çıkılır. çıkılır çıkılmasına ama ıslak sıçan kıvamına gelme aşamasında yerde kaymalar, çift dalmalar ve gol sevincini çim kayağı yaparcasına kutlamalar size tuzlu bir hastane faturası çıkarabilir. yok ben iki kol ya da iki bacak kullanmaktan sıkıldım diyorsanız orasını bilemem tabi.
en keyifli aktiviterlerdendir ancak yağılı havalarda normal şartlarda giyilmeyen tozlukların giyilmesi ve iyi spor ayakkabısı seçimi olmazsa zemin tarafından ciddi hasara uğranabilecek etkinlik olarak ta görülebilir.
çok zevkli olandır. evet.