bugün

eline uzun zaman kalem almayınce her insanın olduğu insan.
benimdir , bazen kendi yazımı bile okuyamıyorum.
1. Sınıfta ödevlerini yapmamış öğrencilerdir.
doktor olma ihtimali vardır.
Genelde zeki insanlar oldukları söylenir.
nedense doktorlar eczacılar ve psikologlardır hepsinin yazı şeklini gördüm hepsi aynı karizma olsun diyemi kötü yazıyorlar anlamadım ki.
iş arkadaşlarına zulüm ediyordu. Bir bırakmış gitmiş sanki bi bok anlıyoruzda not yazmış.
Neyse ki yazım güzelde sorun yaşamıyorum.
içinde yer alınandır, özel gayret sarf edilmeden, kendiliğinden, olan.
Allah affetsin benim yazım gerçekten çirkin, bazen ben kendi yazımı bile okuyamıyorum! Avantajı ise üniversite de kimse sizden not istemez.
Bazen kendi yazısını bile okuyamayan insandır. Üniversitede bir sınavda, okunan soruları kağıda yazdıktan sonra hangisinden başlayayım diye bakarken sorunun birini okuyamayıp asistanı çağırmıştım soruyu tekrar yazdırsın diye*. Önce saf saf suratıma bakıp sonra dalga geçerek tekrar söylemişti soruyu. Çirkin yazıda zirveye oynuyorum. zirveyim hatta, hadi bakalım.
Yazdığımı okurum yeter. Bozuksa bozuk size ne kazandırdı ki güzel el yazısı
Solak olabilir.
Maalesef benimdir.

Her işi hızlı yapmam gerekiyormuş gibi hissetmemden dolayı sanıyorum.

Benden başka okuyabilen yok. Resmen kripto.
Aslında çirkin yazı yok,mutlaka bir okuyanı vardır.
Olay hızlı yazmakta aslında ders notunu hemen halledip tenefüse çıkmak gibi,zaman kaybedemem kendim anlasam yeter demek gibi,hızlı yazmak olay.
Benim yazım çirkin, tek bir yazı stilim yok birden fazla yazı stilim var ki hepsi çirkin. Bazen kullandığım kaleme ve kağıda göre güzelleşebiliyor.
Ders çalışırken motivasyon kaybına uğrayan insandır. Hiçbir şey yazası gelmiyor insanın.
görsel
yaptıkları işler de kişilikleri kadar özensiz ve düzensizdir. kafası sürekli karışık ve ne yaptığını bilmez insanların yazıları kötü oluyor.
Yazımı kendi çapıMDA okuyabileyim o bana yeter diyen kişidir.

Ben de tam aksine tüm harfleri birleştirerek yazarım kendi el yazımı olusturdum. Harflerin arasında boşluk birakamiyorum çünkü kalemi kaldirmadan yazıyorum bu illetden kurtulamiyorum.

Kendi doktor yazımı gelistirdim.