bugün

kızlardan erkeklere tavsiyeler başlığına entry girmek.
niye etmesin yasak mı diye sorarım.
'ben kadınım' demesi yeterlidir. bayan ne?

edit: abi kadın değilim mesaj atıp durmayın.
"erkek erkek olduğunu belli ediyor da, kadın neden edemiyor ?" sorusunu akıllara getirir.
abazanlar yüzünden zorlaşandır.
(bkz: kadin avi)
(bkz: kadının abazanı)
(bkz: sözlükte erkek olduğunu belli etmek)
(bkz: paşa gönlüm öyle istedi)
"Vay aşifte baaağyan olduğunu belli etmiş.Aranıyor kesin bu." dedirtiyor bazı şakirtlere.
karşılıklı atışıp çekişme olayı neden anlayamıyorum...
bir bayan yazar bayan olduğunu belli ettiğinde "kaşar" ya da "erkek avcısı" durumunda olmadığı gibi;
erkekler de bir bayan yazar görünce üstüne çullanan abazalardan değiller...
"dışarda bayan olduğunu gizliyor mu la bunlar?" sorusunu akla getirir.
"kadın olduğunu vurgulamış, demek ki veriyo hacı", "oha kadın olduğundan bahsetmiş kesin kaşar" gibi dünyanın en zavallı zihniyeti karşısında haddini aşma durumudur. oysa kimliğini gizlemeli, takma bıyık ve saçlarını altına gizlediği kasketiyle yazılarını yazmalıydı. bazen bu kadınlara anlam veremiyorum.
(bkz: bayan ne lan tomruk)
sözlükte erkek olduğunu belli etmek kadar doğal bir şeydir. incide miyiz amına koyayım, nedir yani? orda bile normal karşılanıyo artık.

iyi azdı bu sözlük erkekleri kızlar, koşarak uzaklaşalım.
parfüm kokularından anlaşılan durumdur.
yasak mı?

garip bir tavır var uludağ sözlükte. bunu eleştirenlerde akşama kadar abuk cinsel fantezilerini gözümüze sokanlar, malafat boylarını ezberlediklerimiz, bitmeyen futbol geyiğiyle kendi cinsiyetini ve bu cinsiyetten doğan tüm zevklerini gözümüze sokanlar.

kadın olduğunu saklayanlar, farkedilmemek için vasat entryler girenler, erkek ağzıyla yazanların tek sebebi bu bahsettiğim güruh. mahalle baskısının sözlükte hayat bulmuş hali; bir kadın ne zaman hobilerinden ya da kadın olmaktan kaynaklanan duygularından bahsetse ya da kullandığı materyallerden bahsetse karşınıza çıkıyor. pes...
arıyorum ya da aranıyorum demenin kısa yoludur.
zordur, gizlerler. bu işlemi yapan kızlar meme uçlarına selobant yapıştıran kızlarla aynı kızlardır. demin perdenin arkasından izliyorum gene sokaktalar.
kendisiyle nasıl konuşulması gerektiğini belli etmek istiyor olabilir.
normaldir, altı ısrarla çizilmedikçe problem yoktur.
sanki devlet sırrı mı saklıyor cinsiyet işte topu topu iki tane var, birine mensupsundur söyler geçersin ne var bunda dediğimiz durum. dişi olduğunu bildiğimiz herkese sulanmadığımız sürece sorun yok, sen abazansın, sen bayan diye seri artı basıp nick altında yalakalık yapıyorsun diye suç kadının mı olacak?

bu olay tacize uğradılar diye kadınları pembo metrobüse bindirelim diyen saadet partisi mantığıyla eş değer.
aferin çok iyi düşünmüşsün sen sarkıntılık yapıyosun diye kadınlar saklansın , ulen hırsızın hiç mi suçu yok?bsg çay koy da bir işe yara bari.
erkek yazarların futbol, kadınlar, cinsellik gibi başlıklara entry girerken, küfür ederken erkek olduklarını belli etmeleri hiçbir sorun teşkil etmezken, neden kadın yazarların kadın olduklarını belli eden entry girmeleri bazılarının gözüne batıyor, anlam veremiyorum. yolda yürürken de kadın olduğumuz saklamıyoruz. kaldı ki saklanılacak, utanılacak bir şey midir kadın olmak? buyrun ben de belli ettim, çok mu mühim bir şey? artık kadınların hayatına müdahale etme hakkını kendinizde görmekten vazgeçin ey erkekler.

tanım: yazarın sözlükte bayan olduğunu belli etmesi yazar dışında kimseyi ırgalamayan meseledir.
gereksiz bir harekettir. Ne gereği var? Sen bayansın diye ayrıcalıklı mısın?
(bkz: hepimiz yazarız)
büyük kaşarlıktır.git malafalitikom kol kadar,geçen yine orgydeyiz temalı şeyler yaz,'x takımın anasını sikicez cumartesi' falan yaz,bayan olduğunu ne diye belli edersin a kevaşe? kesin aranıyordur efendim.