bugün

*her hangi bir yazarı ele alıp nickine bakıldığın da o kişinin bugüne kadar kaç adet seviştiği olasılığını bulma ve çıkartma tahminleridir.

bana göre, yan bana soracak olursanız,

sex lahmacun and rockn roll : 7, çünkü daha ergen olduğundan dolayı böyle az diye tahmin ediyorum,

saipsiz : olsa olsa 11 filandır diye düşünüyorum, çünkü sabah akşam malum dar bir oda da olsa olsa o kadarlık bir cinsel hayatı geçmiştir,

nick the cooper: bu adam çok çalışıyor arkadaşlar, o yüzden de topu topu taş çatlasın 9 diye hesap ettim on dakika düşünüp!, neyse ve sırada ki sözlüğün güya sevişme uzmanı olan tip kukla bey efendi, durum çok vahim,

kukla: 31, yani 31 kere değil osbirci babın da olarak poahhaha, neyse işte bence böyle bu sayılar ve hakkı ile doğru. itiraz edene dübürle gülünür gerçeklik taşır dikkatli olunuz.

diğer arkadaşlar da farazan 3 diyebiliriz brüt, haydi yanlış derseniz 5 olsun, o bile fazla bence ergenlere ama yine insanlık bizde kalsın dedik ve sayıyı artı gösterdik kıymet bilinir inşallah.

mutluluklar.
Benim ki belli zaten.
Yagmuru seven çocuk: sıfır.
Iki yumurta bir sucuk : 2 yumurta + 1 sucuk = 3 yapar ve 3 kere sevismistir memleketimize hayirli olsun. (bkz: mhp 40 kurulus yildonumu matematiksel denklemi)
yagmuru seven cocuk = 5
benim sayım gayet yuvarlak.
cenabet yazar : her gün dersek. bilemedim neyse.
cenabet yazar hiç boş durmamıştır. sözlüğe yazarken bile seviştiği düşünülmektedir. 31 sayısının uğuruna inananlardan.
tersadam: adam evli beyler. sayısı mühim değil. *
kral taytsız: günde 3 defadan sayarsak ... adam tabi taytını giymeye vakti yok.
Cenabet yazar: her gun en az 5 defa.
psydia: aseksüel.
psydia; halen eline vurmaktadır.
Zall: fatal error.
kendi sayımı çıkarıyorum 7*7=49 bu kadar. *
Rod ve koni : sürekli sevişme halinde+4 adet sevgilisi var.
rod ve koni: firijit, ama saklıyor.
(bkz: dont be scared homie): -1

tecavüze uğradım ühühü
Serefsizimbenimaklimagelmisti: 0 yazıyla sıfır rakamla aha da bu 0.
Kusura bakma reyiz.
bloody crescent: her gece. * *
benim nickimden tahmin çıkaracak yiğit yok bu sözlükte.
sadece nickimi yazıp bırakıyorum, takdir yüce ulusözlüğün.
edit karakterler haftalık sayıyı vermektedir.
nikimyirmikarakterli
benimkini bulmanız zor , çok çok zor ..(!)
nikimyirmikarakterli :gün de 4 kere pazar günleri 3 kere
(bkz: kahin sözlük)
sex lahmacun and rockn roll buldukça yapıyordur diye düşünüyorum fırsatçı bir arkadaşa benziyor.
kimsenin seviştiği yok, bütün gün evin içinde ordan oraya gidiyorum, hiç bir aktivite gözüme çarpmıyor.

kızlarda gri don, akşama kadar t.v. izliyorlar. ya sinek öldürüyorlar ya da çocukların kıçına vuruyorlar. yatak odasında sessizlik hakim...

erkekler arada bir film izleyip ayak parmaklarını büküp gaza geliyorlar, sonra hep ıslak ayaklar üzerimde...

herkes kendi halinde, abartılacak bir durum yok.