bugün

'' insanların ne kadar kindar, kötü niyetli, şuursuz, şımarık olduğunu görmemi sağladı '' cevabı verilebilecek soru.
Meriç popülasyonunun ne seviyede olduğunu daha iyi anladım. Artık sokakta ayakkabımın Bağcığı çözüldüğü zaman o halde yürümeye devam ediyorum.
Genel olarak, cümle kurar iken daha detaycı olmaya başladım.

Şöyle bir sözlük geneli baktığım da ise, erkeklerin tahminimden fazla abazan çıkmasını Fark ettim.
Kadınlarımızın ise feminist duygularını daha yoğun yaşadığı, bi o kadar cinsel manada açık sözlü oluşunu..

Aslın da en basit örneği böyle güzel başlığa 4. Entry giren kişi olmam, sözlüğün kalite seviyesini de ortaya koymaktadır.
genel olarak hiçbişey.
Artık dedem yatalak olduğu zaman onun hakkında iyi şeyler düşünmüyorum. Gece 2-3 civarı yaşayan kızların amacını istemsizce sorguluyorum. Merhaba denilince merhaba diyen kızları biraz geniş mezhepli buluyorum.

Başka bir sürü şey. Teşekkürler Uludağ sözlük.
13 senedir bir sürü paralı mal tanıdım.
atatürk üzerinden vurdurup, akılları sıra ışık evlerinden içtikleri açık ve şekerli çayların verdiği keyifle girilen bozuk türkçeli entryleri ile beni güldürmeyi başardılar.

yani eşekle tartıştığı için tilkiyi suçlu bulan aslan hikayesi gibi..

bırakın yazsınlar.
farklı marka ve modellerde bir sürü don..

evet, (bkz: don).
Belgelerle övünme imkânı.

Geçenlerde çok eski yazılarıma kadar pek çok yazıma göz gezdirdim. Bu ülkenin başına gelen her şeyi; Fethullah Gülen - Recep Tayyip Erdoğan kavgası, 15 temmuz, ekonomik kriz falan da dahil 4-5 yıl önceden yazmışım.

Harcanıyorum resmen burada. Siktir olup gitsem de kitaplarımı yazsam.
Yeryüzünde ne kadar çok aptalın barındığını bir kez daha idrak etmiş oldum.

Teşekkürler sözlük.
görsel
özellikle sözlükteki ilk dönemlerimde genel kültürüme güzel ilaveler (hem bilgi içerikli entry okuyarak, hem de kendi gireceğim bilgi içerikli entry'leri eli yüzü düzgün ve doyurucu içerikli hale getirebilmek için yaptığım araştırma ve ön okumalarla.).
başlık açmak.
Buradayken normal hayatımdakinden daha zekiyim.
Normal hayatımda buradakinden daha da zekiyim.
Bunu farkettirdi.
10x.
bağzı karaktersiz karakteristik orospu çocukları sayesinde sinir stres sahibi olduk çok şükür.

görsel
Malesef hic birsey bu pislik cukuru bana ne katabilir.
görsel
kattığı koca bir sıfır...
görsel
Çomüsözlük'ten çok ekmek yedim. Moderatörlüğünü yaptım aylarca sonra adminin anasına sövüp banlandım.

15 kişilik tayfamızla 18martsozluk.com u kurduk fakat büyümedi, çok bilgilendik çok sağlam arkadaşlıklar edindik fakat hevesimiz çok kırılmıştı.

Şimdi uludağ sözlüğe geldim, yazar olduğum gün dm den linç yedim ama gel gelelim sözlükçü olmak bana kimseyi sallamamayı öğrettiği için zerre kadar umrumda değil. Bakalım burda nolucak çomüdeki gibi trollere sinirlenip ban mı yiyeceğiz yoksa 18martta yakalayamadığımız aydınlanmayı burda mı yakalayacağız.
Adını ya da nickini söyleyemem.
Kendi adıma şöyle cevaplayabileceğim soru:

Üç p. Para, prestij, popo.
kocaman bir sıfır. götürdüklerini söylememe gerek yok heralde.
Dertten baska hicbir sey.
faturaları daha rahat ödeyebilme imkanı.

(bkz: 2019 yazar maaşları)
Biraz keyif biraz sinir.
Bir kaç güzel insan diye düşünürdüm eskiden..
Şimdi;
O güzel insanlar o güzel entrylere binip gittiler..