bugün

Mete kayıt oldunuz mu turnuva için.
Ya o canım benim.
"all quiet on the western front"

en son hangi filmi izledine değil naber nasıl gidiyo'ya cevaben.
-hatta hepten konuşmasak daha iyi
+olur

(yazar burada saatlerce konuşmak anlatmak istediğini tek kelimeyle özetlemiştir. belki de trip atan kazık kadar adam rolüne bürünmüştür amma lakinki öyle değildir. bazen sadece susarsın-ki hiç susmayan her bok hakkında fikri olan yazar olmasına rağmen- susarsın sevgiye susarsın aşka susarsın da bir damla su bulamazsın.. olur dersin eyvallah dersin.. sadece onla konuşursun sadece onu düşünürsün elinden bişey gelmez..sadece düşünürsün.. biter bi yerde her son bir başlangıç olur olsundur. olur der susarsın. çatlayan bardak gibidir bazı şeyler er ya da geç elini keseceğini bile bile susarsın içersin.. içtikçe daha çok içesin gelir daha çok daha çok sonra bi bakmışssın en susadığın anda sustuğun için içecek suyun kalmaz.. o da olur.. biteceğini bile bile kırılacağını bile bile içtiğin su artık olmayacak.. alkole devam aga.. )

bu arada hislerim kuvvetlidir.. ben bişey diyosam çıkar.. çıkınca da demiştim derim..
Beynini s*k*m ben uyuyom bb. Hadi eyvallah
görsel
Ben alttan alıyom aga devam zorunluluğum yok tarzı bir şeyler.

Cuma namazı için şey etmiş mübarekte.
görsel
"... Sen değerli bir insansın, unutma."
bizlere %90'ınınızın sevgilisi olduğunu gösteren mesajlar. tamam sevgiliniz var. tamam.
hade baaaalım.
bi düzüne küfür ve bela okumayla sonlanmış bir mesajdır. kavga etmeyi ve bela okumayı sevmem ama haketmişti.
'haklısın da banane' aslında genel bir tepki oldu, evet.
aynen'dir.
Yada s.kt.r et niye ugrasiyomki.
inşallah abim.
megan fox un eli çirkin amk rihanna tabiki de.
bundan sonra benzinli araba düşünmüyorum abi. bi sonraki hedef 335d
benimkisi.

''iyi geceler'' basit oldu diğerlerine göre ama olsun.
iyi geceler kezo. Yarın ararım teyzemi.
Bu.
Yarın öğlene doğru uyandır beni.
- Ben de özledim ya yarın aricam seni, öptüm. (Cuma günü yazmışım, aramayı da unuttuğum bakınca aklıma geldi.)
rutine binecek diye korkuyorum.
olsun kanka.
-kaç gündür kabus görüyorum hep yine gördüm uyandım
+poponu ört iyice uyurken