bugün

tırnakların çok güzelmiş. 3ayrı kişiden aldım. bi de annem yakışıklı oğlum diye seviyo beni.

edit: 4 kişi oldu ehehe.
"saçların çok güzel rengini açtırdın mı". bir de genellikle "oha baklavalara bak".

"hadi diğerlerini anlarım da adonisleri nasıl yaptın, osbirle mi eheheh" diyen arkadaşım var da neyse.
hatun boyuma ve sesime bayılır .
genellikle bağyanlar ellerimin güzel olduğunu söylerler. e tabi haliyle erkek ortamında top musun lan sen gibi tepkiler alıyorum. ancak ellerime ekstra ilgi göstermediğim gibi hor bile davranıyorum. nasıl olduğunu anlayabilmiş değilim...
mıncıklamalıksın diyo ne ayak bi manita anlamadım.
(bkz: eğleniyor muyuz gençler)
görsel
Boyun ne kadar uzun ya hahahaah oluyo genelde .
Popoma birkaç kez laf atılmıştı. Birde kahvede omzumun genişliğinin iki dönüm olduğunu söyleyen birkaç arkadaş var o sayılıyor mu?
Düşüncelerinle sevişmek istiyorum. Kendimi zihninde kaybedip farklı bir evrende bulmak istiyorum gibidir efendim.
Kapı gibisin.
Duvar gibisin.
Hemsire senden kan almak kolaydir ehihihihi,
Spor hocası(su topu): olum bu kondisyon ne lan, senin milli takima girmen lazim.
"oo karşim göbek lens mi"
nefes alıyorsun, o bana yeter.
Benim vücudum hakkında yorum yapacak hadsiz kimmiş?
"tipini siktiğimin". çok duyduğum iltifatlardan birisi. ilk anda küfür gibi geliyor ama bir de karşı cinsin söylediğini düşünüp, ne manaya geldiğini de düşününce bende sanki iltifatmış algısı yaratıyor. yanılıyor da olabilirim.
Hobbitlere benziyorsun.
(bkz: at) övgü müdür? Yergi midir?
Uzun ince parmaklarıma gelen övgülerdir.
abartmadan yazacağım:

ne güzel gamzelerin var senin.

ne güzel popon var senin. sıkı hem de...

hayvan, bu nasıl yarak böyle!
Maaşallah.
bembeyaz tenime ve hızlı koşmama iltifat gelmişliği var.
Spor salonunda ama ne yazık ki 18-22 yaş arası erkeklerden aldığım övgülerdir: Abi sen ne yapmışsın öyle ya! Abi bu vücudu ne kadar zamanda yaptın? Bize de uyguladığın programdan bahseder misin?

insan tabi yine de mutlu oluyor ama şahsen kızların övmesi çok daha hoşuma gider.
çok güzelsin tıpkı patates gibim.
Kendi kendime öldükten sonra toprağa çok iyi yakışacaksın diyorum.