bugün

yazarların vücudunda bulunan beğenmediği özellikler veya organlardır.

burnumu beğenmiyorum ve kilomun azlığından şikayetçiyim.
(bkz: kız avi)
hiçbir eksiğim yok. sadece yakışık vermemiş tanrı bana.

onu satan bir dükkan bulamadım. japonlar da icat etmedi. sanırım hatunların bana yaklaştığı dönem gelecek paralel evrende.

hatunlar beni görünce kurumuş bok görür gibi yaklaşıyorlar. sohbet ettiğimde sanki bir başkasıyım onlara göre. sanırım kusur beynimde ve kalbimde.
boy kisa , burun kemerli, cilt berbat , ayak tarakli , kaslar segrek.
kusura bakmayın eksiğimle üzülecek kadar zamanım yok. Hayat çok hızlı geçiyor.
goguslerim ufak biraz. ondan sonra biraz da kisa sayilirim. bu kadar sanirim.
faça atılmış kaş, gamze.
Faça atılmış gamze. Lanet olsun cok çekici gamzelerim var diye façalamıştım.
Penisimde kafa kısmında sünnetten kalma ip izi var. Sünnetçi iyi bağlayamamış zamanında. Ama fena değil ha Bi havalı duruyor valla bak!

Edit: Arkadaş kusuru niye eksiliyonuz la ben sizin kusurlarınızı eksiliyor muyum!
Bizene efenim milletin kusurlarindan.
Kafam doğuştan güzel.
Bakıyorum da cidden kusursuz bir fiziğim var.
Ille de kusur söylemem gerekirse, ayak cim parmağımın kenarındaki küçük şirin bir leke kusurdan sayılabilir.
Kusurum bile küçük ve şirin. Ne yapayım? Bazıları şanslı oluyor.
Sözlüğün çirkin kızları eksileyecek şimdi beni.
Beyler siz bilmezsiniz ama kızlar sizden daha fazla yürüyor pm den.
Bi çekememezlik, bi dikkat çekmeye çalışma pislik tripleri var ki anlatamam. Kendi cinslerimden tiksindim.
saçın turuncu, sevmem.
sol göğsümün altındaki organda kesin bi kusur var. yoksa bu kadar acımasının başka bir açıklaması olamaz.
Dilimin peltekliğidir. Ve Yaklaşık 8 kilo fazlalığım var bunu kusur olarak göremem tabi ama şunu unutmayalım ki vücudumuzun ne kusuru olursa olsun daima allah'a şükür etmemiz gerekir.
boyum uzun değil 1.78 felanım.
Burnumda sırt.
Sağ gözüm de 6.derece kas felci.
Yarı kepçe kulak.
Nadasa bırakılmış tarla otu gibi saç.

(bkz: elhamdülillah)
Sol dizim sakat. Arada bir sızlayarak "beni unutma!" diyor. Komple sol dizimi beğenmiyorum.

Ayrıca eğer kusurdan sayılıyorsa yüzümde küçükte olsa belli olan bir ben var. Sağ yanağımda. Burnuma yakın.
(bkz: sixpack)
parmaklarım yapışık. (her iki ayağımda ortadaki iki parmak yapışık. sağ ayaktaki için Soldan ikinci ve sağdan üçüncü parmak.).
eşşek kadar gamzeler.

sert adam profilimi bozuyor.
biraz tombulum evet, ama diyet yapıyorum.
sağ bacağımın sağ ve sol kısmında olan ameliyat izidir.
I'm the most complete human in the world. (bkz: yuri boyka)
göbekdir efem, biraz büyüdü bu ara ama büyük kayanın altında büyük yılan yatar , bunu gözden kaçırmamak gerek.