bugün

yazarların telefonuna gelen en erotik mesajlardır.

şimdi geldi;

- o donunun içindeki her bitin kaymağını yalarım anam yavrum erkeğim!

+ ıy bö sün kızım sen evet ıyy ve bööööööö!
Şöyle ki:

- Ahmet yarın ne sınavı var?
(En azından kızdı.)
Son dört hanesi .... olan kredi kartı borcunuzun ödenmediğini hatırlatır, yapacağınız ödeme için teşekkür ederiz.
penis büyütücü ile ilgiliydi. Çevremdeki kimseye gelmedi. Sadece bana geldi. Ne kadar ilginç, ihtiyacım olduğunu mu düşünüyorlar acaba??
Ödenmemis borcunuz bulunmaktadir. Yakin bi zamanda odeme yapmazsaniz yasal islem baslatilacaktir.
ilk 3bin kisi 10lu CinselSet 219TL Degil Paraiadeli 25,90TL Kaydirici,Kahve,Damla,Buyutucu,Sprey,Kapsul,Mendil Kargo 0TL Ben ECE 0312***1188 http://www.soka****tisi.com
reklam yerlerini kapattm.
'Üstünde ne var? Ya da altında farketmez asdffgh'

Icine etti salak.
(bkz: Çok tatlısın)

Erotik derken bize öyle Bi bilgi gelmedi. Pazarda satılıyor mu biz de alak?
Benimki biraz küçük iskender şiiri gibi yada emin değilim ona atfedilen bir şiirde olabilir.
sana seyahat ve
cinsellik içerikli bir önerim var
"siktir git"
internet paketinizin kotasını aşmış bulunmaktasınız. Adamlar açık açık bu ay tecavüz edicez diyorlar.
o herif sikmeyeceği eşşeğe bel bağlamaz hafız, siktir edelim.
- BENi RAHATLATIR MISIN ANNEMLER BABAMLA YAZLIĞA GiTTi, JAKUZi HAZIR ŞAMPANYALAR FORA HADi BEBEĞiM FiLELi ÇORAPLARIMI DA GiYDiM KUKUŞUM DA TEMiZ GEL.

+ OK.
salih seni sikicem arslanım.
- beni rahatlatır mısın annemler babamla yazlığa gitti, jakuzi hazır şampanyalar fora hadi bebeğim fileli çoraplarımı da giydim kukuşum da temiz gel.

+ ikiniz de sikerim ona göre.

- ok.
- beni rahatlatır mısın annemler babamla umreye gitti, makrube hazır zemzemler fora hadi din kardeşim türbanımı da giydim niyetim de temiz gel.

+ ya nasip.
Internet kullaniminiz 50 KB yi gecmis ve vergiler dahil 6 TL ile ucretlendirilmistir. Gun boyunca 100 MB ye kadar EK BIR UCRET ODEMEDEN internet kullanabilirsiniz. Son 1 saat icindeki internet kullanimlariniz dahil degildir.

Çıkarmadan 6.
50kb ne lannnn...
Ahahhaah amk senin:D
faturanız e-posta adresinize gönderilmiştir.
-korkudan açamıyorum.
biliyorum neler olacağını çünkü.
"- sayın abonemiz, 31.07.2014 tarihi itibariyle 143.58 tl borcunuz bulunmaktadır. son ödeme tarihiniz 07.08.2014'tür."
şok fırsat! Penis büyütücü ve bayan azdırıcı damla sadece 39.90 . 05... Çaldırın biz sizi arayalım.
(bkz: 404 not found)
zeka tahrik edici bir unsur. Beni tahrik ediyorsun. Son gelen mesaj bu.
2399 tl yerine 399 tl! (Şişme bebek alınca kayganlastırıc bedava )ı
- şekerim seninki de öyle uzun ki yani evine gelmeye çekiniyorum yeah. nys glyrm pai.
Günaydın yarram nasılsın- canim arkadasimdan :3