aylaklık.
iş olsun.
mna kodumun yerine ne zaman girsem 5 dakka bakıp çıkıyım uykum gelsin diyorum , bi bakıyorum 2 saat felan olmuş.
canım sıkılıyor.
Çünkü yazabiliyorum.
bilgi edinmek amaçlı..
eskiden google da ne aratsam uludağ sözlükte tanımını bulurdum. 1-2 sene bu iş böyle devam etti sonra buradan çok şey öğrenirim ben deyip üyelik aldım. yanılmışım. şimdi vakit öldürmek için giriyorum.
benim neyim eksik deyip giriştiğim iştir. bi sebebi yok.
bol boş vakitin olması.
işsizlik.
ego.
ego.
ego.
Bilmediklerimi başkalarından almak için,
Bildiklerimi de başkaları ile paylaşmak için.
Sıkıntı, işsizlik zor zanaat.
Ekşi sözlük çok sıkıcı olduğundandır.
Can sıkıntısından

Çok sıkılıyorum sözlük çok.
uludağ sözlüğün çayın 1 lira ve lezzetli olduğu mekanları çağrıştırmasıdır. çatkapı geliverdim, bekliyoruz bakalım.
hayata ait goruslerimi ve bilgilerimi paylasmak, yapabilirsek diger sozluk yazarlari ile isik hizini gecip ebemizin amna kadar gidebilmek icin yaziyorum. bir elin nesi var iki elin sesi var olayi. oraya gittigimizde ebemizi ne yapariz dusunuruz.
Eksi sozluk cok resmi idi, inci cok cıvık. Ikisinin ortasini ariyordum...
Gelecek nesiller faydalansın.
bilgi içerikli entry ler girerek okuyan insanların faydalanmasını sağlamaktır.

olmadı değil mi?

tamam lan boş boş şeyler yazıp şakalar komiklikler falan.
şaapmak.
Eski bir alışkanlık. Mesaj bolumum bile kapali. Sadece yazip cikiyorum. Bir de çok ilginc geliyor. Bir sürü insan var. Kimisi ogrenci kimisi memur kimisi bankaci kimisi muhasebeci. Hatta esnaf olan bir yazarla bile tanismistim. Her yaş grubuna her meslekten yayilan onca insanin id egolarini rahatlikla yansitabildigi bir sosyal medya platformu bence hoş ve güzel. Yani seviyorum sozlugu. Sevmesem niye yazayim amk. Bu dunya'da benim sevmeden yaptigim tek bir sey var mi ki?
can sıkıntısı.
Beni burda kimse tanımıyor düşüncelerimi özgürce ifade edebiliyorum.
Cok guzel insanlarla tanisiyorum burada. Sevgi dolu dakikalar yasiyorum.