bugün

"Birçok insan dolu ağızla konuşmayacak kadar terbiyelidir ama boş kafayla konuşmakta sakınca görmezler." Orson Welles
nasıl heves ediyorum varya nasıl heyecanlıyım.

bugüne kadar neye heves ettiysem hep kursağımda kaldı hep öbür yollardan gitmek zorunda kalıp sonra çok şükür burası da iyi diyip kendimi avutmakta buldum çareyi.

şimdi bunu bilmek üzüyor. çünkü yine olmayacak. belki de olması gereken böyledir.
yine hevesimiz kalacak kursağımızda.
içim sıkılıyor..
Doğru zaman geldiğinde yapmak istediğim o kadar çok şey birikti ve o kadar gecikti ki; artık o "doğru" zaman gelse de yapacak isteğim kalmadı sanırım. ideallerinizi ve hayallerinizi beklettiğinizde, onlara olan bağlılığınız ve heyecanınız da yok oluyor.
Bayram gelse de sıkılsak.
Gel beraber sıkılalım. Sen sus ben de dinlemeyeyim.
Seni seviyorum ama gelme.
Sakın tek kelime daha etme.
Sakın bir yalan daha söyleme.
Niye biliyor musun, çünkü inanırım.

Bu kadar olur. Bu kadar karşılar.
Hayat o kadar çok üzerime geliyor ki kaldıramıyorum artık. Her gün bir öncekinden kötü oluyor. Artık Sevdiğime sarılmak istiyorum, her şeyden herkesten uzakta sadece onunla olmak istiyorum. Evimiz arabamız olmasına gerek yok, huzurlu ve biraz mutlu olalım yeter. Ailemin birlik içinde artık huzurlu olmasını istiyorum. Her gün yeni bir belanın başımıza gelmesinden yoruldum. Çözülmeyen dertlerden, yitip giden gençlikten, kararan hayatlardan yıldım.. Lütfen artık her neyse bu, şans mı kader mi bilmiyorum, artık bize de bi gülsün!
Sevdiğim kadar sevilemiyorum neden bu işin dengesi kurulamıyor anlamış değilim. Yaptığım her işte ya fazlasıyla ya da yetersiz şekilde yapıyorum. Hayat desen zaten acayip. Yaşıyoruz da ne için hangi amaçlar için? Geleceğe dair umutlarım hala ayakta da olsa her gün birkaç parça eziliyorum. Umarım hayatın bu tür zorlukları , başarıya ve mutluluğa ulaşmak için olan şartlardandır.
herkesi her seyi pıcaklamak istiyorum.
Bitti. buraya kadarmış dedim.
görsel
istenmeyen kişiyim, bas engeli gitsin. beni ben bile istemiyorum, sen kim oluyorsun.
allah çok koruyor bizi aslında. biz buna layık olmasak bile çok koruyor yüce rabbim. inanana da inanmayana da saygım var ama allahın rahmeti, hikmeti hakikaten çok çok büyük. o yüzden doğru adımlar atıp aklı başa devşirmek de yarar var. en çok kendime söylüyorum bunları.
Anlatabiliyorsan sıkıntı yok.
Olmasın o ta içten gülen gözlerde yaş...
Akıbetimi merak ediyorum.
Çünkü seven bekler.
görsel
Sizden sevgi beklediğim için özür dilerim.
Bazen fazla uzgun hissediyorum. Sebebi belirsiz. Olasi sebepleri siralamaya calisiyorum yok yani. Insanlarin beni uzemedigini biliyorum o kadar. Peki ya kendim? Insan en cok kendisine acimasiz olmaz mi zaten? Muhtemelen acimasiz davranip sonrada uzuluyorum halime. Genel ruh halim huzunlu.
4 saat sonra sınavım var. 75 almam gerekiyor ve ben son 3 saattir internette vakit öldürdüm. Ne ara geçti bu kadar saat hiç farketmedim. Allah ım sen yardım et.
Lan alayınız evinizde rahat yatağınızdasınız ve uyumuyorsunuz.

Sizin ben aklınızı silkeleyeyim.

Sizin yerinizde olup, uyumak vardı amk.
ray malifalitiko.